به گزارش روابط عمومی هیأت تکواندو استان اصفهان ، المپیاد ورزشی تکواندو استعداد های برتر آقایان 5 آذر ماه توسط هیأت تکواندو استان اصفهان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد برگزار گردید.
در این رقابتها 116 تکواندو کار از 19 شهرستان شامل شهرستان های اصفهان (در دو تیم الف ، ب) ، برخوار ، نجف آباد ، خمینی شهر ، شاهین شهر ، چادگان ، فریدن ، سمیرم ، فریدونشهر ، اردستان ، کاشان ، آران و بیدگل ، نائین ، کوشک ، مبارکه ، فولادشهر ، فلاورجان ، شهرضا و تیران حضور داشتند.
در پایان این رقابتها قهرمانان هر وزن به شرح زیر مشخص گردید :
وزن اول
مقام اول : محمد امین ذوالفقاری از اصفهان الف
مقام دوم : پوریا هاشمیان آدریانی از خمینی شهر
مقام سوم : پوریا شکرانی از کوشک
مقام سوم مشترک : علیرضا اسکندری از برخوار
وزن دوم
مقام اول : طاها دهقانی از شاهین شهر
مقام دوم : سپهر داوودی از نجف آباد
مقام سوم : ابوالفضل حسامی از کاشان
مقام سوم مشترک : نیما رشمانی از اصفهان الف
وزن سوم
مقام اول : مبین میرزائی از اصفهان الف
مقام دوم : علی فتحیان از خمینی شهر
مقام سوم : یوسف نوری از اصفهان ب
مقام سوم مشترک : علی منفصلی از کاشان
وزن چهارم
مقام اول : محمد احمدی از شاهین شهر
مقام دوم : محمد رفیعی از اصفهان الف
مقام سوم : محمد امین عاشوری فرد از شهرضا
مقام سوم مشترک : علی میرزائی از اصفهان ب
وزن پنجم
مقام اول : مهدی عوضی پور از شهرضا
مقام دوم : محمد علی اسماعیلی از گلپایگان
مقام سوم : پارسا قره بندی از شاهین شهر
مقام سوم مشترک : رضا فرمانی از کاشان
وزن ششم
مقام اول : ابوالفضل عرب جعفری از شهرضا
مقام دوم : محمد جواد فتحیان دستگردی از خمینی شهر
مقام سوم : شایان بهرامی از اصفهان الف
مقام سوم مشترک : محمد حسین زاده از کاشان
وزن هفتم
مقام اول : سالار آرمان طلب از اصفهان الف
مقام دوم : سجاد دهقان زاده از شهرضا
مقام سوم : محمد بهاروند از کاشان
مقام سوم مشترک : جواد زینلی از برخوار
وزن هشتم
مقام اول : محمد رضا وکیلی از گلپایگان
مقام دوم : کیانوش رهنما از شهرضا
مقام سوم : متین گلستانی از اصفهان الف
مقام سوم مشترک : حسن محمدی از فلاورجان
وزن نهم
مقام اول : امیر رضا طیبی از اصفهان الف
مقام دوم : حسین سالمی از خمینی شهر
مقام سوم : سامان محمدی از نجف آباد
مقام سوم مشترک : علیرضا میرزاخانی از اصفهان ب
وزن دهم
مقام اول : محمد امیر کار آور از مبارکه
مقام دوم : امیر رضا فرهمند از شاهین شهر
مقام سوم : یاسین جلالی از اصفهان ب
مقام سوم مشترک : امیر محمد رضایی از نجف آباد
تیم اول : هیأت تکواندو شهرستان اصفهان الف
تیم دوم : هیأت تکواندو شهرستان شهرضا
تیم سوم : هیأت تکواندو شهرستان شاهین شهر
تیم چهارم : هیأت تکواندو شهرستان خمینی شهر
تیم اخلاق : هیأت تکواندو شهرستان گلپایگان
برترین های این دوره از رقابتها :
مربی نمونه : هاشم افضلی از اصفهان الف
فنی ترین بازیکن : محمد رضا وکیلی از گلپایگان
سرپرست نمونه : محمد مهدی حلاجی زاده از کاشان
داوران نمونه : اسماعیل جدیری – محمد رضا شفیعی – داوود صانعی
SONY DSC