برترین های هفته سوم و چهارم دور برگشت لیگ پومسه آقایان استان اصفهان مشخص شدند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیات تکواندو استان اصفهان، هفته سوم و چهارم از دوره برگشت هشتمین دوره لیگ پومسه استان اصفهان در بخش آقایان در روز جمعه ۲۴ بهمن ماه در خانه تکواندو برگزار شد.

نتایج کسب شده تا پایان هفته دوم به شرح ذیل است:

زیر ۷ سال زرد

کمربند زرد:

رده سنی زیر ۷ سال:

۱- علی جمالی

رده سنی ۷الی ۱۲ سال:

۱-محمدمهدی امینی

۲-ماهان مجیدی

۳-محمدطاها حاتمی-شاهرخ پارسی

رده سنی ۱۲ الی ۱۴ سال:

۱-سروش منصوری

۲-فرهاد اصغری

رده سنی ۱۵ الی ۱۷ سال

۱-عرفان محمدیان

کمربند سبز:

رده سنی زیر۷سال:

۱-کیارش فرامرزی

رده سنی ۷الی ۱۲ سال:

۱-امین پاک طینت

۲-سید محمدصالح موسوی

۳-امیرحسین طالبی نجف آبادی-امیرمحمد رحیمی

رده سنی ۱۲ الی ۱۴ سال:

۱-سینا اخلاصی

۲-فواد قاسمی

۳-امیرمحمد محمدی نژاد-محمدصالح خیرآبادی

کمربند آبی

رده سنی زیر ۷ سال:

۱-امیرحسین زینی

۲-امیرمهدی جعفری

رده سنی ۷ الی ۱۲ سال:

۱-متین مهوری

۲-سجاد جعفر زاده

۳-علیرضا موسویان-امیرعلی هاشمی

رده سنی ۱۲ الی ۱۴ سال

۱-محمد طه خدادادی

۲-امیر حسین عاشوری

۳-مرتضی شفیعی -شایان مرادی

رده سنی سنی ۱۸ تا ۳۰ سال

۱-یوسف ناصری

ابداعی ۱۵ تا ۱۷ سال

۱-محمد حیدری

ابداعی ۱۸ تا ۳۰ سال آبی

۱-هادی طالبی

تیمی رده کمربند سبز و آبی

رده سنی زیر ۱۴ سال:

۱-باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان

۲-باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان(الف)

۳-باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان( ب)-شهید حججی

رده قرمز

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:

۱- محمد مهدی چهارده معصومی

۲- سید امیر حسین حسینی

۳-محمد مهدی یزد خواستی – حسین اسحاقی دورهونی

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:

۱-محمد مسعود چهارده معصومی

۲- رامین حاتمی

۳- مبین حسینی -محمد عرشیا مغیث

رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال :

۱-محمد سنجابی

۲- نیما فتوحی بافقی

۳-امیر حسین براتی- امیر محمد عمو سطانی

۱۸ تا ۳۰ سال قرمز

۱-رضا حاج آقایی دستگردی

ابداعی ۱۵ تا ۱۷ سال قرمز

۱- یونس کاظم زاده

تیمی زیر ۱۴ سال قرمز

۱- نصر

۲- باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان

رده مشکی

زیر ۱۲ سال مشکی

۱-حسین رحیمی

۲-علیرضا شاهپوری

۳-امیر سبحان حیدری- امیر علی فراهانی

۱۲ تا ۱۴ سال مشکی

۱- امیر رضا اسماعیل

۲-علیرضا زرینی

۳-عادل منصوری-دانیال شهبازی

۱۵ تا ۱۷ سال مشکی

۱- یاسین وکیلی

۲- مسیح ایران نژاد

۳-مهزیار صدری-محمد جواد حقانی فرد

۱۸ تا ۳۰ سال مشکی

۱- امین مرادی

۲- علی بهمنی

۳- محمد امین یوسفی – ابوالفضل منعمی

۳۱ تا ۴۰ سال مشکی

۱- بهزاد عزیز الهی

۲-سلمان قنبری

۳-سید ناصر منعوی – رضا هاشم پور

۴۱ تا ۵۰ سال مشکی

۱-مظفر زمانی

۲-احمد فراهانی

۳- مهدی حکیمی

۵۱تا ۶۰ سال مشکی

۱-اسدالله مهرابی کوشکی

۲- حسین ایران نژاد

تیمی زیر ۱۴ سال مشکی

۱- آکادمی قهرمانی سلمانی و بهشتی

۲-آکادمی قهرمانی سلمانی و بهشتی الف

۳- کوثر- شهید نصر

تیمی ۱۵ تا ۱۷ سال

۱-اکادمی قهرمانی سلمانی و بهشتی

۲- باشگاه ستارگان درخشان فلاروجان

تیمی بالای ۱۸ سال مشکی

۱- سپاهان

ابداعی زیر ۱۴ سال مشکی

۱-محمد مهدی قصری

۲- علی موذنی

ابداعی ۱۵ تا ۱۷ سال مشکی

۱-علی مرادی

۲- مهدی جعفر زاده

ابداعی بالای ۱۸ سال مشکی

۱-عرفان بهالویی

۲-علی صفاری

داورنمونه :داود صانعی

بازیکن فنی لیگ برتر :

هفته سوم :امین مردادی

هفته چهارم :علی بهمنی

بازیکن فنی لیگ دسته یک : محمد طه خدادادی

مربی نمونه :علی سلمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *