تیم هیات تکواندو شهرستان اصفهان بر سکوی قهرمانی مسابقات پومسه مجازی آقایان قهرمانی استان ایستاد

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان اصفهان تیم شهرستان اصفهان مسابقات قهرمانی پومسه استان به مناسبت مبعث حضرت رسول(ص) با حضور  ۱۶۲ بازیکن از ۱۳ شهرستان به صورت مجازی در سالن شهید قورچانی در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ برگزار گردید تیم شهرستان اصفهان با کسب ۸۱ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت.تیم شهرستان نجف آباد با کسب ۴۷ امتیاز نایب قهرمان شد.تیم فلاورجان با کسب ۲۵ امتیاز سوم شد و تیم شاهین شهر با کسب ۱۲ امتیاز مقام چهارم این دوره از رقابتها را به دست آوردند.

مقامهای کسب شده در این رقابتها:

پومسه انفرادی:

زیر ۱۲سال:

مقام اول:حسین رحیمی از اصفهان

مقام دوم:علیرضا شاهپوری از نجف آباد

مقام سوم:ابوالفضل طالبی از فلاورجان

مقام سوم مشترک:حسین رضایی از خمینی شهر

۱۲تا۱۴ سال:

مقام اول:امیررضا اسماعیل از اصفهان

مقام دوم:مرتضی شفیعی از فلاورجان

مقام سوم:رضا پژوهنده از نجف آباد

مقام سوم مشترک:کیارش ملکوتی از خمینی شهر

۱۵تا۱۷سال:

مقام اول:یاسین وکیلی از اصفهان

مقام دوم:اشکان مقدسی از نجف آباد

مقام سوم:امیرحسین هادیان از فلاورجان

مقام سوم مشترک:سجاد شاه نظری از شاهین شهر

۱۸ تا ۳۰ سال:

مقام اول:امین مرادی از اصفهان

مقام دوم:حسین اسحاقیان از نجف آباد

مقام سوم:محمدحسین رجبی از شاهین شهر

مقام سوم مشترک:سید محسن هاشمی از خمینی شهر

۳۱تا۴۰ سال:

مقام اول:امیر سالم از اصفهان

مقام دوم:محسن ابراهیمی از فلاورجان

مقام سوم:سلمان قنبری از نجف آباد

مقام سوم مشترک:امیرایزدپناه از آران و بیدگل

۴۱ تا ۵۰ سال:

مقام اول:سعید خانیان از نجف آباد

مقام دوم:رسول عرب از اصفهان

مقام سوم:محمد توکلی از فلاورجان

مقام سوم مشترک:عباس باغستانی از آران و بیدگل

۵۱ تا ۶۰ سال:

مقام اول:آیت ا.. هاشمی از نجف آباد

مقام دوم:اکبر مجیدی از اصفهان

مقام سوم:محمدرضا توکلی از فلاورجان

مقام سوم مشترک:اسدالله مهرابی از کوشک

بالای ۶۰ سال:

مقام اول:عبدالرسول احمدیان از اصفهان

پومسه ابداعی:

 زیر ۱۴سال:

مقام اول:محمدمهدی قصری از اصفهان

مقام دوم:سیدعلیرضا موسوی از فلاورجان

 15 تا۱۷ سال:

مقام اول:یاسین وکیلی از اصفهان

مقام دوم:علی مرادی از فلاورجان

بالای ۱۸ سال:

مقام اول:امیرحسین سلطانی از اصفهان

مقام دوم:مجتبی عربیان از کاشان

مقام سوم:عرفان بهارلویی از نجف آباد

مقام سوم مشترک:علی صفاری از فلاورجان

بخش تیمی:

زیر۱۴سال:

مقام اول:تیم اصفهان

مقام دوم:تیم نجف آباد

مقام سوم:تیم فلاورجان

مقام سوم مشترک:تیم خمینی شهر

۱۵تا۱۷سال:

مقام اول:تیم اصفهان

مقام دوم:تیم نجف اباد

مقام سوم:تیم خمینی شهر

مقام سوم مشترک:تیم کاشان

۱۸تا۳۰سال:

مقام اول:تیم اصفهان

مقام دوم:تیم نجف آباد

مقام سوم:تیم کاشان

مقام سوم مشترک:تیم شاهین شهر

بالای ۳۰ سال:

مقام اول:تیم اصفهان

مقام دوم:تیم نجف آباد

مقام سوم:تیم فلاورجان

مقام سوم مشترک:تیم آران و بیدگل

برترین ها

مربی نمونه:آقای حسین بهشتی از اصفهان

داور نمونه:آقای حسن ناظمی

فنی ترین بازیکن:یاسین وکیلی از اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *