تاریخ: می 21, 2022

ساعت: 3:22 ق.ظ

تاریخ: می 21, 2022

ساعت: 3:22 ق.ظ

تاریخ: می 21, 2022

ساعت: 3:22 ق.ظ

تیم تکواندو مردان اصفهان نایب قهرمان مسابقات کارگران ایران در کاشان شد

دسته بندی :Uncategorized, اصفهان, اصفهان, اصفهان, تکواندو, سازمان لیگ, مسابقات, هیات شهرستان, ورزش 23 ژانویه 2022 فاطمه نجاری


این رقابت‌ها طی یک روز با شرکت ۱۷ تیم از ۱۶ استان و در سه بخش مبارزه (کیوروگی)، پومسه (انفرادی و تیمی) و تعادلی (یوپ‌چاگی) در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان برگزار شد و در پایان، تیم‌های البرز با ۳۹ امتیاز، فولاد  امیرکبیر کاشان (اصفهان الف )با ۳۳ امتیاز، تهران با ۲۶ امتیاز و فولاد امیرکبیر کاشان (اصفهان ب) با ۲۲ امتیاز به ترتیب مقامهای اول تا چهارم تیمی را کسب کردند.

نتایج بخش کیوریگی
وزن اول:
محمد فرهمند(البرز)،علی فتحیان(فولاد امیر کبیر کاشان الف) به ترتیب مقامهای اول و دوم و مصطفی معصومی(فولاد امیرکبیر کاشان ب) و رضا رضایی (سمنان)به ترتیب مقامهای سوم و سوم مشترک

وزن دوم:
فرید کریمی(کرمانشاه)،پدرام آشوری (البرز) به ترتیب مقامهای اول و دوم ،حسین کیانی (فولاد امیر کبیر کاشان الف) و یوسف مهری زاده(تهران) به ترتیب مقامهای سوم و سوم مشترک

وزن سوم:
هادی خالقیان(استان سمنان)،فرزاد ترابی موسوی(کرمان)به ترتیب مقامهای اول و دوم و مهدی ابراهیمی (قم)و امید معینی (تهران) به ترتیب مقامهای سوم و سوم مشترک را کسب کردند.

وزن چهارم:
مهدی غفاری(تهران)،آزاد میکائلی(کردستان)به ترتیب مقامهای اول و دوم و محمد صادقی راد (کرمانشاه)و محمد مهدی حلاج زارع (فولاد امیر کبیر کاشان ب) به ترتیب مقامهای سوم و سوم مشترک را کسب کردند

نتایج بخش پومسه
پومسه تیمی:
استانهای اصفهان(فولاد امیر کبیر کاشان)،مازندران و اصفهان (فولاد امیر کبیر کاشان ب)به ترتیب مقامهای اول تا سوم.

پومسه انفرادی
منفی ۳۰ سال:
محمد جوادخیری(فولاد امیر کبیر کاشان الف)،مجتبی بهارلوئی(فولاد امیر کبیر کاشان ب) و محمد فلاح از مازندران به ترتیب مقامهای اول تا سوم

منفی ۴۰سال:
میثم جهنی پور(البرز)،محمد حسین ربانی (قم)و سید عبدالله حسینی (فولاد امیر کبیر کاشان الف) به ترتیب مقامهای اول تا سوم

مثبت ۴۰سال:
پویان سلیمانی(کردستان)،سید مهدی سجادی(فولاد امیر کبیر کاشان)ونظر سلمانی(مازندران) به ترتیب مقامهای اول تا سوم و در بخش یوب چاگی(تعادلی) میثم جهانی پور(البرز)،محمد فلاح علی تپه (مازندران)و رضا شجاعی (تهران)به ترتیب مقامهای اول تا سوم مسابقات را کسب کردند.
فنی ترین بازیکن مسابقات محمد فرهمند (البرز) و کاپ اخلاق به تیم استان مرکزی تعلق گرفت
محمدرضاماندگاری درکیوروگی وحسن ناظمی درپومسه بعنوان داورنمونه انتخاب گردیدند

فاطمه نجاری

Be sure to read the following:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:

Finde answers here

Hi there! Ask Us a Question We are ready to help