طرح طلوع

طرح طلوع

با عرض سلام خدمت خانواده محترم تکواندو استان اصفهان


شایان ذکر است که هیأت تکواندو استان اصفهان برای بهبود وضعیت علمی ، فرهنگی و اقتصادی هنرجویان محترم تکواندو و خانواده های گرامیشان طرح طلوع را در دست اقدام دارد، که با اجرای آن تحولات چشمگیری در زمینه های یاد شده برای تمام دوستان صورت خواهد گرفت.
از آنجا که اتفاق نظر بر این است که کل هنرجویان استان بتوانند از این طرح بهرمند گردند لذا افرادی را در هر شهر برای اجرا و برنامه ریزی این طرح ازبین افرادی که ثبت نام می کنند در نظر می گیرد و نام این دوستان را در سایت مخصوص طرح طلوع قرار می دهد

مرحله اول طرح طلوع با آموزش زبان انگلیسی شروع می شود
شایان ذکر است که یادگیری زبان انگلیسی برای پیشرفت اساتید ، داوران و هنرجویان محترم تکواندو تبدیل به یک الزام بین المللی گردیده است ، لذا هیأت تکواندو استان تصمیم به برنامه ریزی برای اجرایی کردن این مهم نموده و در این راستا تعاملی با مخترع محترم متد مرجر آقای مجید حمزه به عمل آورد و یک دوره آموزش زبان انگلیسی برای اساتید و قهرمانان استان ابتدا برگزار کرد.


بر اساس مستندات و تأییدیه های متد مرجر که از مراکز علمی مختلف دریافت نموده است و نظر سنجی های مختلفی که طی دوره قبل به عمل آمد متد مرجر مورد تایید اساتید و قهرمانان قرار گرفت و هیأت استان تصمیم به ارائه متد مرجر به کلیه هنرجویان تکواندو و خانواده های محترمشان نمود.


لذا هنرجویانی که تمایل دارند زبان را به ساده ترین روش ممکن بوسیله این متد بیاموزند می توانند با مراجعه به طرح طلوع که برای بالا بردن سطح علمی ، فرهنگی و معیشتی کلیه هنرجویان تکواندو است اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام و بحث های معیشتی و غیره را در سایت و شبکه های اجتماعی طرح طلوع دریافت دارند.


نکات مهم
این طرح در کل استان اجرا می گردد
شرکت در طرح اختیاری می باشد
هرچقدر زودتر در این طرح ثبت نام به عمل آورید ، امتیاز شما می تواند بهتر باشد
قابل ذکر است که تمامی اساتید تکواندو و فراگیران محترمشان در کنار خانواده می توانند از مزیت های طرح استفاده نمایند و بنا به میزان همکاری امتیاز دریافت کنند
توضیحات تکمیلی و کلاس توجیهی ، مزیت ها و …. در سایت و شبکه های اجتماعی که به این منظور تشکیل شده موجود می باشد
اولین جلسه توجیهی طرح طلوع و متد آموزشی مرجر از روز چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ می باشد.


سایت طرح طلوع
https://sites.google.com/view/merger1400

ایمیل طرح طلوع
Merger1400@gmail.com

واتساپ و تلگرام

Merger1400
برای دریافت راه های ارتباطی دیگر و پاسخ سئوالات به موارد فوق مراجعه کنید.


منتظر اطلاع رسانی های بعدی ما باشید
با سپاس و تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *