اصفهان, شهرستانها, مسابقات

نتایج مسابقات کیوروگی نونهالان و خردسالان استان اصفهان اعلام شد

نفرات برتر مسابقات کیوروگی نونهالان و خردسالان به میزبانی شهرستان چادگان مشخص شد

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان اصفهان مسابقات کیوروگی نونهالان و خردسالان استان به میزبانی شهرستان چادگان روز پنجشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱ برگزار شد که در پایان مسابقات کیوروگی پسران در رده سنی نونهالان شهرستان گلپایگان در جایگاه نخست، تیم صبای اصفهان دوم، شهید چمران اصفهان سوم و نوین گلدشت به مقام چهارم دست یافتند و  تیم‌های برتر رده خردسالان شهید فرخی فریدن مقام اول، صبا اصفهان مقام دوم، هیات تکواندو چادگان مقام سوم و پاراتاک اصفهان به مقام چهارم رسیدند.

شرح نتایج رده سنی خردسالان

وزن 26 کیلوگرم
مقام اول امیرعلی کثیری
مقام دوم طاها نصر آبادانی
مقام سوم طاها صادقی
مقام سوم‌مشترک علی اسکندری

وزن28 کیلوگرم
مقام اول سیدشنتیا محمدیان
مقام دوم حسین بادی
مقام سوم ابوالفضل راهخدایی
مقام سوم مشترک سید امیر عبدالهی

وزن 30 کیلوگرم
مقام اول حسین مفتح
مقام دوم محمدصادق خادم
مقام سوم سالار ضیایی
مقام سوم مشترک دانیال اسپانیا

وزن 33 کیلوگرم
مقام اول امیرعلی سلمانی
مقام دوم حسام شاهدی
مقام سوم امیرعباس محمدی
مقام سوم مشترک حسین محمدی

وزن 36 کیلوگرم
مقام اول امیرحسین فولادی
مقام دوم ابوالفضل طاهریان
مقام سوم عرشیا هدایتی
مقام سوم مشترک علی اصغر زین الدینی

وزن 44کیلوگرم
مقام اول ایلیا حیدری
مقام دوم ماهان هاشمی
مقام سوم محمد پرهام پاینده خواه
مقام سوم مشترک امیرعباس یادگاری

وزن 48 کیلوگرم
مقام اول ابوالفضل سلیمی
مقام دوم سینا خانی
مقام سوم علی شاهدی

وزن 52+ کیلوگرم
مقام اول طاها نوروزی
مقام دوم محمد نقدی
مقام سوم محمد پناهی
مقام سوم مشترک امیر اسحاقیان

شرح نتایج در رده سنی نونهالان

وزن33 کیلوگرم
مقام اول مسیح انتشاری
مقام دوم سید امیر موسوی
مقام سوم امیرمحمد بهرامی
مقام سوم مشترک محمدحسین میرمحمدی

وزن37کیلوگرم
مقام اول امیرعباس محمودی
مقام دوم محمدمهدی مهرعلی
مقام سوم علیرضا بیماری
مقام سوم مشترک امیرحسین آلونی

وزن41کیلوگرم
مقام اول محمدمهدی شجاع
مقام دوم ابوالفضل خدادادی
مقام سوم ابوالفضل رضوانی
مقام سوم مشترک حسین نادی

وزن45کیلوگرم
مقام اول فاضل سهرابی
مقام دوم امیرحسین یبلویی
مقام سوم ابوالفضل رستمی
مقام سوم مشترک محمدجواد طاهری

وزن49کیلوگرم
مقام اول امیررضا محمدحسین
مقام دوم آروین منصوری
مقام سوم امیرمحمد غلامحسینی
مقام سوم مشترک حسام خوانساری

وزن 53کیلوگرم
مقام اول آرین توسلی
مقام دوم ابوالفضل عربی
مقام سوم امیررضا امیرحاجلو
مقام سوم مشترک امیرحسین حاجی هاشمی

وزن57کیلوگرم

مقام اول علی کریمی
مقام دوم امیرحسین محمدی
مقام سوم یونس عیوضی
مقام یوم مشترک ایلیا تورجی زاده

وزن 52 کیلوگرم
مقام اول آریا وفادارپور
مقام دوم سجاد عباسی

وزن 61 کیلوگرم
مقام اول حسین مختاری
مقام دوم سیدمحمدباقر حسینی
مقام سوم محمد یاسین امیرحاجلو
مقام سوم مشترک ابوالفضل نادی

وزن 65کیلوگرم
مقام اول امیر حسین نوری
مقام دوم امیرمحمد فولادی
مقام سوم محمد عرب صادق آبادی
مقام سوم مشترک مجتبی مقامی

در پایان فنی ترین بازیکن در رده سنی خردسال امیرعلی کثیری و در رده سنی نونهال علی کریمی توسط کادر فنی مسابقات اعلام شدند

بهمن گوگونانی از فریدونشهر و جواد مخلصی از بادرود به عنوان سرپرستان نمونه انتخاب شدند

و مربی نمونه رده سنی خردسالان فرزاد ابوالحسنی و مربی نمونه نونهالان سیدسجاد شریعت اعلام شدند

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.