نفرات برتر اولین دوره مسابقات پومسه ساحلی زنان استان اصفهان مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیأت تکواندو استان اصفهان، مسابقات پومسه ساحلی برای اولین بار در سطح کشور و با همکاری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مجموعه باغ بانوان ناژوان در روز جمعه ۴ مهر ماه با حضور ۱۳۰تکواندوکار برگزار گردید.

نفرات برتر به شرح ذیل می باشد:

رده سنی زیر ۹ سال:

مقام اول:کیاناز قربانی ازباشگاه علوی بهارستان                  نام مربی:فاطمه بختیاری

مقام دوم:نهال عزیزالهی از باشگاه شهید طهماسبی               نام مربی:مرضیه خاندایی

رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:

در این رده سنی به دلیل تعداد زیاد شرکت کنندگان به دو گروه حکم و مدال اهدا گردید.

گروه الف

مقام اول:ساغر کرمانی از باشگاه شوق پرواز                    نام مربی:ریحانه سادات کاظمی

مقام دوم:ریحانه حیدری ازباشگاه آرین                            نام مربی:آرزو بابایی

مقام سوم:ملیسا کریمی از باشگاه خورشید                        نام مربی:اکرم مهدی پور

مقام سوم مشترک: معصومه خسروی از باشگاه انقلاب          نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

گروه ب:

مقام اول:نرگس غلامی از باشگاه شهید محلاتی                  نام مربی:ربابه خانیان

مقام دوم:مرضیه ناوی از باشگاه شهید غازی                    نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

مقام سوم:نگین پورمحمدی از باشگاه انقلاب                     نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام سوم مشترک:مهسا افشاری از باشگاه آرین                 نام مربی:آرزو بابایی

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:

در این رده سنی به دلیل تعداد زیاد شرکت کننده به سه گروه حکم و مدال اهدا گردید.

گروه الف:

مقام اول:فاطمه سلمانی زاده ازباشگاه انقلاب                   نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام دوم:نرگس بلغند از باشگاه انقلاب                          نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام سوم:مبینا محمدی از باشگاه ملی پوشان                   نام مربی:فاطمه مهرابی

مقام سوم مشترک:پریا کاظمی نژاد از باشگاه ملت            نام مربی:ندا مرادی

گروه ب:

مقام اول:زهراهادی پورازباشگاه ملت                           نام مربی:ندامرادی

مقام دوم:آوا تورانی ازباشگاه سپاهان                           نام مربی:معصومه حیدریان

مقام سوم:ریحانه ملالی از باشگاه شوق پرواز                  نام مربی:ریحانه سادات کاظمی

مقام سوم مشترک:حدیثه مرادی ازباشگاه خانه تکواندو فلاورجان              نام مربی:کبری شفیعی

گروه ج:

مقام اول:زهرا فتحی از باشگاه انقلاب                           نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام دوم:نسترن سادات جبلی ازباشگاه انقلاب                  نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام سوم:ستایش سهرابی ازباشگاه شهید غازی                نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

مقام سوم مشترک:آرمینا باباصفری از باشگاه شهیدغازی      نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:

مقام اول:زهرا خانیان از باشگاه شهید محلاتی                       نام مربی:ربابه خانیان

مقام دوم:ملیکا بنی جمالی از باشگاه انقلاب                          نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام سوم:حدیث نوروزی از باشگاه آترا                             نام مربی:ریحانه سادات هاشمی

مقام سوم مشترک:مهسا لطفی ازباشگاه قدس۲                       نام مربی:ریحانه سادات کاظمی

رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:

مقام اول:مرضیه بهمنی از باشگاه تختی                          نام مربی:آرزو بابایی

مقام دوم:فائزه سهرابی از باشگاه شهید غازی                   نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

مقام سوم:زینب آقاجانی ازباشگاه آترا                           نام مربی:ریحانه سادات هاشمی

مقام سوم مشترک:فاطمه سادات موسوی از باشگاه تختی          نام مربی:آرزو بابایی

رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال:

مقام اول:ندا مرادی از باشگاه ملت                              نام مربی:ندا مرادی

مقام دوم:رضوان اصلانی از باشگاه صالحین                 نام مربی:زهره افضل

مقام سوم:مریم مرادی راد از باشگاه شهید غازی             نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

مقام سوم مشترک:فاطمه نصیری از باشگاه شهید غازی             نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال:

مقام اول: زهره افضل از باشگاه انقلاب                             نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام دوم:مریم طهماسبی از باشگاه سپاهان                         نام مربی:معصومه حیدریان

مقام سوم:ملیحه نصیرفر از باشگاه طوس                          نام مربی:ملیحه نصیرفر

مقام سوم:عفت بوریایی از باشگاه شهید محلاتی                  نام مربی:ربابه خانیان

برترین های این دوره از رقابتها:

فنی ترین بازیکن:خانم زهرا خانیان

مربی برگزیده: خانم زهره افضل

سرپرست برگزیده:خانم آرزو بابایی

داوران برگزیده:خانمها نرگس عزیزالهی و مریم حسینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *