نفرات برتر اولین دوره مسابقات پومسه ساحلی آقایان استان اصفهان مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیأت تکواندو استان اصفهان، مسابقات پومسه ساحلی برای اولین بار در سطح کشور و با همکاری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مجموعه باغ بانوان ناژوان در روز پنجشنبه ۳ مهر ماه با حضور ۸۵ تکواندوکار برگزار گردید.

نفرات برتر به شرح ذیل می باشد:

رده سنی زیر ۹ سال:

مقام اول:امیرحسین حسینی از باشگاه شهید قورچانی          نام مربی:حسین بهشتی

رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:

مقام اول:حسین رحیمی از باشگاه شهید قورچانی             نام مربی:حسین بهشتی

مقام دوم:امیرعلی فراهانی از باشگاه انقلاب                  نام مربی: سعید خانیان

مقام سوم:امیرسبحان حیدری ازباشگاه آسمان بهارستان       نام مربی: بهزاد عزیزالهی

مقام سوم مشترک:محمدمهدی یزدخواستی                     نام مربی:حسین بهشتی

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:

در این رده به دلیل تعداد زیاد شرکت کنندگان به دو گروه حکم و مدال اهدا گردید.

گروه الف:

مقام اول:امیرحسین اسمعیلی از باشگاه شهید چمران          نام مربی:سیروس موسوی نسب

مقام دوم علیرضا زینی از باشگاه شهید قورچانی             نام مربی:حسین بهشتی

مقام سوم:امیرمحمد اسماعیلی از باشگاه انصارالمهدی     نام مربی: محمدتقی حاتمی

مقام سوم مشترک:محمد حسین شفیع زاده از باشگاه خانه تکواندو فلاورجان   نام مربی:محمدعلی کاظمی

گروه ب:

مقام اول:متین صالحی از باشگاه انصارالمهدی                        نام مربی:محمدتقی حاتمی

مقام دوم:مهدی عابدی از باشگاه انصارالمهدی                        نام مربی:محمدتقی حاتمی

مقام سوم:امیررضا اسماعیل از باشگاه شهید قورچانی                نام مربی: حسین بهشتی

مقام سوم مشترک:امیرحسین ستوده از باشگاه شهید قورچانی         نام مربی:حسین بهشتی

رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:

مقام اول:محمدحسین زارعی از باشگاه شهید قورچانی         نام مربی:حسین بهشتی

مقام دوم:محمد مهدی حیدری از باشگاه شهید قورچانی         نام مربی:حسین بهشتی

مقام سوم:یاسین وکیلی از باشگاه آسمان بهارستان              نام مربی:یاسین وکیلی

مقام سوم مشترک: محمدسعید پورمیری از باشگاه شهیدنصر      نام مربی:حمید ریحانی

رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:

مقام اول:امین مرادی  ازباشگاه شهید قورچانی                    نام مربی:حسین بهشتی

مقام دوم:حسین اسحاقیان ازباشگاه شهید میکائیلیان                نام مربی: محمد علی کاظمی

مقام سوم:علی وحید ازباشگاه شهید قورچانی                      نام مربی:حسین بهشتی

مقام سوم مشترک: ابوالفضل حاجی صادقی از باشگاه مقاومت بسیج     نام مربی: محمدرضا ماندگاری

رده سنی۳۱ تا ۴۰ سال:

مقام اول:بهزاد عزیزالهی ازباشگاه آسمان بهارستان             نام مربی:بهزاد عزیزاالهی

مقام دوم:سید عبدالله حسینی ازباشگاه شهید قورچانی             نام مربی:حسین بهشتی

مقام سوم:سید ناصر معنوی از باشگاه سپاهان                    نام مربی:محسن شاه پیری

مقام سوم مشترک:علی رحیم پور از باشگاه علوی بهارستان      نام مربی:داوود صانعی

رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال:

مقام اول:احمدرضا ربیع از باشگاه انصارالمهدی                     نام مربی:محمدتقی حاتمی

مقام دوم:احمدفراهانی از باشگاه انقلاب                               نام مربی:سعید خانیان

رده سنی بالای ۵۰ سال:

مقام اول:اکبر مجیدی از باشگاه کارگران                             نام مربی:اکبر مجیدی

مقام دوم:محمد اسکندری از باشگاه شهید اسکندری                 نام مربی:محمد اسکندری

مقام سوم:حسین ایران نژاد از باشگاه انقلاب                        نام مربی:سعید خانیان

برترین های این دوره از رقابتها:

فنی ترین بازیکن: محمدحسین زارعی

سرپرست برگزیده : محمد نیک پی

مربی برگزیده : حسین بهشتی

داورنمونه : رضا سالم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *