تاریخ: می 20, 2022

ساعت: 9:22 ق.ظ

تاریخ: می 20, 2022

ساعت: 9:22 ق.ظ

تاریخ: می 20, 2022

ساعت: 9:22 ق.ظ

نفرات برتر مسابقات خردسالان استان اصفهان

دسته بندی :Uncategorized, اصفهان, تکواندو, مسابقات, هیات شهرستان, ورزش 29 ژانویه 2022 فاطمه نجاری

تیم اول باشگاه مهر خمینی شهر

تیم دوم باشگاه ستارگان شهرضا

تیم سوم باشگاه جوان ایرانیان کاشان

تیم چهار فجر شهرضا

فنی تریت بازیکن ماهان ابراهیمی از تیم باشگاه صالحین

مربی نمونه مهدی اندام پور

داوران نمونه محمد شفیعی و منصور طاهری

وزن اول 26 کیلوگرم

نفر اول ماهان صالحی باشگاه صالحین

نفر دوم کوروش گودرزی هیات شهرستان بادرود

نفر سوم رضا مسیح پور پارس شهرضا

نفر سوم مشترک امیرمهدی عامری پور باشگاه ستارگان شهرضا

وزن دوم 28 کیلوگرم

نفر اول سینا یزدانی فر باشگاه مهر خمینی شهر

نفر دوم ابوالفضل شیراحمدی باشگاه فجر شهرضا

نفر سوم امیرمحمد سلیمانی باشگاه فجر شهرضا

نفر سوم مشترک امیرحسین باقی ستارگان شهرضا

وزن سوم 30 کیلوگرم

نفر اول محمد سپهر عابدی ستارگان شهرضا

نفر دوم سید امیر اسحاق سیدی هیات تکواندو کاشان

نفر سوم امیرعلی خیرالهی باشگاه پرواز

نفر سوم مشترک سید مهراب موسوی هیات تکواندو خمینی شهر

وزن چهارم 33 کیلو گرم

نفر اول علی نصیری تیم فجر شهرضا

نفر دوم مهریار محمدی باشگاه پارتاک

نفر سوم رضا بهرامیان هیات تکواندو سمیرم

نفر سوم مشترک محمدامین زمانی هیات تکواندو فریدن

وزن پنجم 36 کیلوگرم

نفر اول امیر محمد رضایی باشگاه مهر خمینی شهر

نفر دوم امیر محمد کمالی باشگاه مهرخمینی شهر

نفر سوم علیرضا نجفی باشگاه مهر خمینی شهر

نفر سوم مشترک مهدی رضایی باشگاه مهر خمینی شهر

وزن ششم 40 کیلوگرم

نفر اول محمدپارسا رمضایی از باشگاه ایران جوان

نفر دوم میکاییل اسدی هیات تکواندو سمیرم

نفر سوم علیرضا حیدری باشگاه صالحین

نفر سوم مشترک اصلان اله بخش زاده هیات تکواندو بهارستان

وزن هفتم 44 کیلوگرم

نفر اول سینا جلالی هیات تکواندو کاشان

نفر دوم محمدصالح اسفندیاری هیات تکواندو فولادشهر

نفر سوم رضا رضایی پارس شهرضا

نفر سوم مشترک ماهان جعفرپور هیات تکواندو شاهین شهر

وزن هشتم 48 کیلوگرم

نفر اول محمدسینا جعفرپور هیات تکواندو فریدن

نفر دوم بهزاد جلالی عاشق آبادی باشگاه شهید یوسفی

نفر سوم محمد هادی شریفیان باشگاه ستارگان شهرضا

نفرسوم مشترک محمد طاها یوسفی هیات تکواندو کاشان

وزن نهم 52- کیلوگرم

نفر اول دانیال محمودی باشگاه شهید یوسفی

نفر دوم محمد حسین احمدی پارس شهرضا

وزن دهم 52+ کیلوگرم

نفر اول امیرمحمد بهرامیان فجر شهرضا

نفر دوم علیرضا رضایی باشگاه مهر خمینی شهر

فاطمه نجاری

Be sure to read the following:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:

Finde answers here

Hi there! Ask Us a Question We are ready to help