نفرات برتر مسابقات پومسه مجازی آقایان قهرمانی استان اصفهان جام پارس کوپال مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استان اصفهان مسابقات پومسه آقایان قهرمانی استان اصفهان جام پارس کوپال روز جمعه ۷ خرداد ماه به صورت آنلاین در دو بخش استاندارد و ابداعی با حضور ۱۲۲ پومسه رو از شهرستان های اصفهان،شاهین شهر،زرین شهر ، فولاد شهر ، دهاقان، نجف آباد، ،آران و بیدگل ،کاشان و فلاورجان در سالن شهید قورچانی برگزار شد .

اسامی نفرات برتر به شرح زیر است

بخش استاندارد

رده سنی زیر ۱۲ سال

مقام اول :حسین رحیمی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

مقام دوم :علیرضا شاه پوری ازآکادمی قهرمان پرور نصف جهان

مقام سوم :علی امامیان فر از جوانان ایران زمین ،عرفان جدیدی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال

مقام اول :محمد امین حبیب زاده جوانان ایران زمین

مقام دوم :امیر حسین اسمعیلی از جوانان ایران زمین

مقام سوم:دانیال شهبازی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان،علیرضا زینی آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال

مقام اول :یاسین وکیلی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

مقام دوم : محمد حسین زارعی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

مقام سوم :امیر رضا اسماعیل از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان ،مسیح ایران نژاد از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال

مقام اول :میلاد یعقوبی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

مقام دوم :امین مرادی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

مقام سوم :حسین اسحاقیان از هیات تکواندو فلاورجان ،علیرضا گوناگونی از هیات تکواندو فلاورجان

رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال

مقام اول: علی سلمانی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

مقام دوم : حسین بهشتی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

مقام سوم:سید عبدالله حسینی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان ،بهزاد عزیز الهی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

رده سنی ۴۱ تا ۵۱ سال

مقام اول :سعید خانیان از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

مقام دوم : حسین افسری از جوانان ایران زمین

مقام سوم :احمد رضا ربیع از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان ،رسول عرب از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

رده سنی ۵۱تا ۶۰سال

مقام اول :آیت الله هاشمی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

مقام دوم : محسن شاه پیری از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

مقام سوم :محمد توکلی از هیات تکواندو فلاورجان ،محمدرضا توکلی از هیات تکواندو فلاورجان

رده سنی بالای ۶۰ سال

مقام اول: هادی ترکاشوند از هیات تکواندو شاهین شهر

مقام دوم :اکبر مجیدی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

بخش ابداعی

رده سنی زیر ۱۴ سال

مقام اول:محمد امین حبیب زاده از جوانان ایران زمین

مقام دوم: یاسین اکبری از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال

مقام اول :محمد مهدی قصری از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

مقام دوم :محمدرضا عابدی از جوانان ایران زمین

مقام سوم :مهدی شواخی از جوانان ایران زمین ،علب مرادی از هیات تکواندو فلاورجان

رده سنی ۱۸ سال به بالا

مقام اول :امیر حسین سلطانی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان

مقام دوم :احمد منصوری از جوانان ایران زمین

مقام سوم :عباس فاتحی از جوانان ایران زمین، مجتبی عربیان از هیات تکواندو کاشان

بهترین مربی:علی سلمانی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان


فنی ترین بازیکن
: محمد امین حبیب زاه از جوانان ایران زمین


داور نمونه
:محمد شاکریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *