به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استان اصفهان مسابقات پومسه آقایان قهرمانی استان اصفهان جام پارس کوپال روز جمعه 7 خرداد ماه به صورت آنلاین در دو بخش استاندارد و ابداعی با حضور 122 پومسه رو از شهرستان های اصفهان،شاهین شهر،زرین شهر ، فولاد شهر ، دهاقان، نجف آباد، ،آران و بیدگل ،کاشان و فلاورجان در سالن شهید قورچانی برگزار شد .
اسامی نفرات برتر به شرح زیر است
بخش استاندارد
رده سنی زیر 12 سال
مقام اول :حسین رحیمی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
مقام دوم :علیرضا شاه پوری ازآکادمی قهرمان پرور نصف جهان
مقام سوم :علی امامیان فر از جوانان ایران زمین ،عرفان جدیدی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
رده سنی 12 تا 14 سال
مقام اول :محمد امین حبیب زاده جوانان ایران زمین
مقام دوم :امیر حسین اسمعیلی از جوانان ایران زمین
مقام سوم:دانیال شهبازی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان،علیرضا زینی آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
رده سنی 15 تا 17 سال
مقام اول :یاسین وکیلی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
مقام دوم : محمد حسین زارعی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
مقام سوم :امیر رضا اسماعیل از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان ،مسیح ایران نژاد از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
رده سنی 18 تا 30 سال
مقام اول :میلاد یعقوبی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
مقام دوم :امین مرادی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
مقام سوم :حسین اسحاقیان از هیات تکواندو فلاورجان ،علیرضا گوناگونی از هیات تکواندو فلاورجان
رده سنی 31 تا 40 سال
مقام اول: علی سلمانی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
مقام دوم : حسین بهشتی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
مقام سوم:سید عبدالله حسینی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان ،بهزاد عزیز الهی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
رده سنی 41 تا 51 سال
مقام اول :سعید خانیان از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
مقام دوم : حسین افسری از جوانان ایران زمین
مقام سوم :احمد رضا ربیع از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان ،رسول عرب از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
رده سنی 51تا 60سال
مقام اول :آیت الله هاشمی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
مقام دوم : محسن شاه پیری از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
مقام سوم :محمد توکلی از هیات تکواندو فلاورجان ،محمدرضا توکلی از هیات تکواندو فلاورجان
رده سنی بالای 60 سال
مقام اول: هادی ترکاشوند از هیات تکواندو شاهین شهر
مقام دوم :اکبر مجیدی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
بخش ابداعی
رده سنی زیر 14 سال
مقام اول:محمد امین حبیب زاده از جوانان ایران زمین
مقام دوم: یاسین اکبری از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
رده سنی 15 تا 17 سال
مقام اول :محمد مهدی قصری از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
مقام دوم :محمدرضا عابدی از جوانان ایران زمین
مقام سوم :مهدی شواخی از جوانان ایران زمین ،علب مرادی از هیات تکواندو فلاورجان
رده سنی 18 سال به بالا
مقام اول :امیر حسین سلطانی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
مقام دوم :احمد منصوری از جوانان ایران زمین
مقام سوم :عباس فاتحی از جوانان ایران زمین، مجتبی عربیان از هیات تکواندو کاشان
بهترین مربی:علی سلمانی از آکادمی قهرمان پرور نصف جهان
فنی ترین بازیکن: محمد امین حبیب زاه از جوانان ایران زمین
داور نمونه :محمد شاکریان