نفرات برتر مسابقات پومسه مجازی جام غدیر مشخص شدند

 به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان اصفهان  مسابقات پومسه مجازی جام غدیر،روز جمعه مورخ ۱۲ شهریور ماه ۱۴۰۰ در دو بخش آقایان و بانوان و در دوبخش انفرادی کمربند زرد، سبز و آبی و در دوبخش تیمی خانوادگی کمربند سبزو آبی –قرمز مشکی به صورت مجازی برگزار شد.

مقام آوران هر بخش به شرح زیر معرفی شدند:

بخش آقایان

در بخش آقایان کمربندزرد:

رده سنی۷ تا ۹ سال:

مقام اول:یاسین آبیار از باشگاه صالحین کاشان

مقام دوم:محمد صدرا سعادت از باشگاه صالحین کاشان

رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:

مقام اول:ابوالفضل نصیرزاده از باشگاه صالحین کاشان

مقام دوم:حامد نوروزی از باشگاه صالحین کاشان

رده سنی ۱۲تا۱۴سال:

مقام اول:محمدعلی رضایی از باشگاه مهر خمینی شهر

مقام دوم:آرمین قجاوند از باشگاه ملت شاهین شهر

مقام سوم:امیرحسین عیدادی از باشگاه قائم اصفهان،محمدطه زراعتی از باشگاه صالحین کاشان

رده کمربند سبز و آبی

رده سنی۷ تا ۹سال:

مقام اول:امیرعباس خان محمدی از باشگاه شهدای دستگرد اصفهان

مقام دوم:پرهام حیدری از باشگاه ملت شاهین شهر

مقام سوم:محمدسام لک از باشگاه ملت شاهین شهر،امیررضا ثانی از باشگاه صالحین کاشان

رده سنی ۹ تا۱۲سال:

مقام اول:امیرعلی وفایی فرد از باشگاه صالحین کاشان

مقام دوم:صدرا بلندزاده از علوی بهارستان

مقام سوم:سید علیرضا سلیمی از باشگاه شهید قورچانی،محمد پارسا زارعی از باشگاه پیروزی

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:

مقام اول:علی توسلی از باشگاه ملت شاهین شهر

مقام دوم:امیرحسین ضیائی از باشگاه ملت شاهین شهر

مقام سوم:ماهان حسومی از باشگاه ایثاراصفهان،امیرمحمد زارعی از باشگاه صالحین کاشان

رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال:

مقام اول:معین پوربابایی از باشگاه شهیدچمران اصفهان

مقام دوم:امیرحسین رشیدی از باشگاه شهدای دستگرد اصفهان

مقام سوم:محمد دارانی از باشگاه سپاهان اصفهان

بخش بانوان

کمربند زرد

رده سنی زیر ۷ سال:

مقام اول:اسرا فتحی از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام دوم:سما باستانی از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام سوم:فرناز پاکدل از باشگاه انقلاب نجف آباد،آرزو اله یاری از باشگاه انقلاب نجف آباد

رده سنی ۷تا۹سال:

مقام اول:رها شفیعی از باشگاه سرداران شهید

مقام دوم:ستایش بسحاق از باشگاه ولیعصر اصفهان

مقام سوم:طنین ابوالحسنی از خانه تکواندو شهید فرخی فریدن،محیا خسروی از انقلاب نجف آباد

رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:

مقام اول:بیتا پورشبان از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام دوم:مریم رمضانی از باشگاه حضرت ابوالفضل

مقام سوم:فاطمه زهرا قربانی از باشگاه انقلاب نجف آباد، فاطمه رضایی از خانه تکواندو شهید فرخی فریدن

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:

مقام اول:فاطمه رحیمی از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام دوم:هستی لطفی از باشگاه خورشید فولادشهر

مقام سوم:فاطمه زهرا خلیلیان از باشگاه انقلاب نجف آباد،زهرا سرباز از باشگاه انقلاب نجف آباد

رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال:

مقام اول :عارفه رحیمی از باشگاه آترا فلاورجان

مقام دوم:مبینا محمدی از باشگاه نام آوران خمینی شهر

مقام سوم:نرگس رعنائی از باشگاه شهید دستغیب برخوار،مرضیه هادی از باشگاه ملی پوشان آران و بیدگل

رده کمربند سبز و آبی:

رده سنی ۷ تا ۹ سال:

مقام اول:یاسمین جهانگرد از باشگاه سرداران شهید اصفهان

مقام دوم:مبینا شاهپوری از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام سوم:فاطمه حق شناس از باشگاه ملت شاهین شهر،هستی بهمنی از باشگاه اتحادی اصفهان

رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:

در این رده سنی به دلیل تعداد زیاد شرکت کننده طبق قرعه کشی  به دو گروه تقسیم گردید:

گروه الف:

مقام اول:مهسا صداقت از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام دوم:هستی محمد شاهیان از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام سوم:فاطمه زهرا هاشمیان از باشگاه ملت شاهین شهر،ترانه سادات واقفی از باشگاه آرمان کاشان

گروه ب:

مقام اول:سحر باستانی از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام دوم:یلدا مداحی از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام سوم:ملیکا براتی از باشگاه انقلاب نجف آباد،سوگل غلامی از باشگاه قزلباش اصفهان

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:

در این رده سنی به دلیل تعداد زیاد شرکت کننده طبق قرعه کشی  به دو گروه تقسیم گردید:

گروه الف:

مقام اول:فاطمه حجتی از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام دوم:فاطمه مومنی از باشگاه غدیر برخوار

مقام سوم:زینب چراغ سپهر از باشگاه ملی پوشان آران و بیدگل،فاطمه فاتحی از باشگاه اتحادی اصفهان

گروه ب:

مقام اول:زینب کمالی از باشگاه آرمان کاشان

مقام دوم:ملیکا زمانی از باشگاه سرداران شهید اصفهان

مقام سوم:مهسا قاسمی از باشگاه خاتم الانبیا آران و بیدگل ،هاجر زمانی از باشگاه سرداران شهید اصفهان

رده سنی ۱۵تا ۱۸سال:

مقام اول:مهسا فتحی زاده از باشگاه حضرت ابوالفضل

مقام دوم:فاطمه عادل نیا از باشگاه شهید محلاتی نجف آباد

مقام سوم نازنین احمدی از باشگاه انقلاب نجف اباد

مقام سوم مشترک فاطمه نمازی از باشگاه ملی پوشان آران و بیدگل

در بخش تیمی خانوادگی

کمربند سبز و آبی

مقام اول:فاطمه زهرا هاشمیان-امیرمحمد هاشمیان از باشگاه ملت شاهین شهر

مقام دوم:امیرعباس خان محمدی-اسماء خان محمدی از باشگاه شهدای دستگرد

مقام سوم:امیرحسام ضیائی –امیرحسین ضیائی از باشگاه ملت شاهین شهر،فائزه هاشمیان-فاطمه هاشمیان از باشگاه شوق پرواز خمینی شهر

کمربند قرمز و مشکی:

مقام اول:زهرا غلامعلیان-فاطمه غلامعلیان از باشگاه جوانان ایران زمین لنجان

مقام دوم:محمدامین یوسفی-نرگس یوسفی از باشگاه شهدای دستگرد اصفهان

مقام سوم:دانیال شهبازی-سپهر شهبازی از باشگاه شهید قورچانی،فرناز جلی ،مرتضی زارع از باشگاه جوانان ایران زمین لنجان

در پایان رقابتها ندا مرادی به عنوان داور نمونه معرفی شد و در بخش آقایان معین پوربابایی به عنوان فنی ترین بازیکن و در بخش بانوان خانم فاطمه حجتی به عنوان فنی ترین بازیکن معرفی شدند.همچنین مربی نمونه در بخش آقایان سید مهدی سجادی مربی باشگاه صالحین کاشان و در بخش بانوان فهیمه سلمان زاده مربی باشگاه انقلاب نجف آباد معرفی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *