نفرات برتر مسابقات پومسه مجازی کمربند زرد و سبز اعلام شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیات تکواندو استان اصفهان مسابقات پومسه مجازی کمربند زرد-سبز در بخش بانوان ویژه تکواندوکاران استان برگزار شد.در این دوره از رقابتها ۷۳ بازیکن از شهرستانهای اصفهان،نجف آباد،کاشان،آران و بیدگل،شهرضا ، شاهین شهر،فلاورجان ، درچه وبرخوارشرکت کردند.در پایان این رقابتها نتایج زیراعلام گردید:

رده کمربند زرد:

رده سنی زیر۷ سال:

مقام اول:پریا جعفری ازباشگاه استاد همایی                      نام مربی:ناهیدعروجیان

رده سنی ۷تا ۹سال:

مقام اول:ملیکا براتی از باشگاه انقلاب                          نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام دوم:تیارا بخشی پور از باشگاه تختی شاهین شهر        نام مربی:شهره اسفندیاری

مقام سوم:ریحانه آقایی زاده ازباشگاه خاتم الانبیا              نام مربی:اعظم خرم آبادی

رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:

مقام اول:ستایش قائدی بارده از باشگاه کوثرولایت                نام مربی:الهام اکبری

مقام دوم:مهسا صداقت نجف آبادی ازباشگاه انقلاب               نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام سوم:هستی رضایی از باشگاه کوثر ولایت                   نام مربی:الهام اکبری

مقام سوم مشترک:فاطمه ایمانیان از باشگاه خاتم الانبیا          نام مربی:اعظم خرم آبادی

رده سنی ۱۲تا ۱۴ سال:
مقام اول:ریحانه قنبری از باشگاه پیام دینان                     نام مربی:الهه ابراهیمی

مقام دوم:ماندانا حیدری از باشگاه فجر شهرضا                نام مربی:صدیقه رضایی

مقام سوم:الهام بهرامی قلعه سفیدی از باشگاه نشاط                  نام مربی:راضیه احمدی

مقام سوم مشترک:زینب علیخانی از باشگاه قائم                     نام مربی:ریحانه سادات کاظمی

رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:

مقام اول:نازنین احمدی شاهدانی ازباشگاه انقلاب                    نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام دوم:فاطمه ابراهیمی از باشگاه شهید غلامغلیان                 نام مربی:فاطمه فروتن

مقام سوم:مریم حق پناه از باشگاه خاتم الانبیاء                       نام مربی:اعظم خرم آبادی

مقام سوم مشترک:سارا سادات میردامادی از باشگاه تختی شاهین شهر    نام مربی:شهره اسفندیاری

رده کمربند سبز:

رده سنی زیر ۷ سال:

مقام اول:زهرا داوری دولت آبادی از باشگاه غدیر                  نام مربی:فرشته رحیمی

رده سنی۷ تا ۹سال:

مقام اول:غزل رحیمیان نجف آبادی از باشگاه انقلاب            نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام دوم:فاطمه صادقی از باشگاه قائم                             نام مربی:ریحانه سادات کاظمی

مقام سوم:النا وحیدی نسب از باشگاه قائم                         نام مربی:ریحانه سادات کاظمی

مقام سوم مشترک:یلدا رسولی زاده فرد از باشگاه آرمان       نام مربی:صدیقه حسینی مجرد

رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:

به دلیل استقبال شرکت کنندگان در این رده سنی طبق قرعه کشی انجام شده به دو گروه مدال اهدا می گردد:

گروه الف:

مقام اول:عسل سپهوند ازباشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان          نام مربی:نرجس رضایی مفرد

مقام دوم:لنا سلحشوری از باشگاه صبا                                   نام مربی: صفیه علیجانی

مقام سوم:زینب محمد زاده ازباشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان          نام مربی:نرجس رضایی مفرد

مقام سوم مشترک:فاطمه محمدزادهازباشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان          نام مربی:نرجس

رضایی مفرد

گروه ب:

مقام اول:سحرباستانی نجف آبادی از باشگاه انقلاب               نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام دوم:هستی محمدشاهیان از باشگاه انقلاب                     نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام سوم:پرنیان اثنا عشری ازباشگاه منتظران                    نام مربی:حدیث حدادی

مقام سوم مشترک:حدیث کامکار از باشگاه صالحین              نام مربی:زهره افضل

رده سنی ۱۲ تا ۱۴سال:

مقام اول:فاطمه حجتی نجف آبادی از باشگاه انقلاب            نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام دوم:نرگس امینی عاشق آبادی ازباشگاه صالحین          نام مربی:زهره افضل

مقام سوم:فائزه فروغیان مرقی ازباشگاه سلامت                نام مربی:صدیقه حسینی مجرد

مقام سوم مشترک:فائزه نجابتی از باشگاه سلامت               نام مربی:صدیقه حسینی مجرد

رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:

مقام اول:فاطمه ترازی از باشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان      نام مربی:نرجس رضائی مفرد

مقام دوم:زهرا بیات عاشق آبادی از باشگاه صالحین                 نام مربی:زهره افضل

مقام سوم:گلشن پناهپوری از باشگاه فجر شهرضا                   نام مربی:صدیقه رضایی

مقام سوم مشترک: زهرا نفری از باشگاه خاتم الانبیا               نام مربی:اعظم خرم آبادی

در پایان رقابتها خانم فهیمه سلمانی زاده به عنوان بهترین مربی و خانم اعظم خرم آبادی به عنوان بهترین سرپرست انتخاب شدند.

خانم فاطمه مهرابی دبیر بانوان کمیته داوران بخش پومسه و داورانی که قضاوت این دوره از مسابقات را برعهده داشتند خانمها:زهره افضل،ربابه خانیان،سمانه محمدی،شایسته آقابابایان و مرضیه آقادادی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *