کروندی: داوران اصفهانی در رویداد های هماهنگی سالیانه سال ۱۴۰۰ که توسط فدراسیون تکواندو برگزار میشود حضور فعالی خواهند داشت .

به گزارش روابط عمومی هیأت تکواندو استان اصفهان در گفت و گویی سعید کروندی مسئول کمیته داوران هیأت تکواندو استان اصفهان گزارشی از داوران بخش آقایان استان ارائه نمود.

در بخش کیوروگی

۲۵۲ داور درجه سه
۱۳۵ داور درجه دو
۷۰ داور درجه یک
۱۲ داور ممتاز ملی
۱۴ داور درجه سه بین الملل
۹ داور درجه دو بین الملل
۲ داور درجه یک بین الملل
۱ داور بین الملل سوپر کلاس جهانی

در بخش پومسه

۱۳۶ داور درجه سه
۱ داور درجه دو
۱۳ داور درجه سه بین الملل
۲ داور درجه دو بین الملل

وی گفت: در رویداد هماهنگی سالیانه داوران اصفهانی حضور خوبی از خود به نمایش خواهند گذاشت .

از زمان اعلام فعال بودن سایت برای ثبت نام در دوره هماهنگی سالیانه داوران در سال ۱۴۰۰ تعداد ۱۶۲ نفر داور اصفهانی در بخش کیوروگی آقایان و تعداد ۶۳ نفر داور در بخش پومسه آقایان به منظور شرکت در این رویداد که ۱۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد اقدام به ثبت نام کرده اند و از این رو تعدادی از داوران جا مانده از ثبت نام فعلی در دوره متمرکز فدراسیون شرکت خواهند کرد .

با توجه به شرایط موجود و عدم برگزاری مسابقات، کمیته داوران استان اصفهان در نظر دارد ؛ در طول سال تا پایان رفع محدودیت ها اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی نماید.

کارگاه های توجیهی قوانین داوری و مباحث زبان انگلیسی در کانال داوران استان از دیگر برنامه های است که در این کمیته تدوین و اجرایی خواهد شد

در پایان خاطر نشان کرد که برنامه ای جهت ارتقاء، برگزاری کارگاه هایی ویژه داوران به صورت حضوری تدوین کرده ایم که در صورت مهیا شدن شرایط برنامه ها را به حالت اجرایی در خواهیم آورد.

🔷آمار داوران آقایان از مجموع کلی به صورت فایل ذیل میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *