تاریخ: می 20, 2022

ساعت: 3:01 ق.ظ

تاریخ: می 20, 2022

ساعت: 3:01 ق.ظ

تاریخ: می 20, 2022

ساعت: 3:01 ق.ظ

گزارش تکمیلی مسابقات نونهالان پسر استان

دسته بندی :Uncategorized, اصفهان, مسابقات 7 فوریه 2022 فاطمه نجاری

مسابقات پسران نونهال با عنوان جام پرچم یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت دهه مبارک فجر با همکاری معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی-اجتماعی-ورزشی شهرداری اصفهان و شهرداری منطقه 13 در سالن شهدای قائمیه با حضور ۲۱۱ تکواندوکار در قالب ۳۸تیم برگزارگردید. در پایان این مسابقات داوران نمونه اصغر عظیمی، یاسر اسکندری، مجید یعقوبی از سوی کمیته داوران انتخاب شدند.
همچنین مهدی پیر حاجی، مهدی رضایی، محمد حیدری زاده به عنوان مربیان نمونه و نیز نیما آوش، سید امیر حسین جزایری، امیر عباس طاهری، محمد استکی به عنوان فنی ترین بازیکنان معرفی شدند.
در پایان این رقابتها مقام آوران اوزان دهگانه به شرح ذیل معرفی شدند:
وزن اول:
مقام اول: امیرحسین قاسمی ازفالت ایران
مقام دوم: امیررضا شریفی ارزنده رودحقیقت
مقام سوم: سیدمحمدمهدی عبدالهی ازشهیدقورچانی
مقام سوم مشترک:امیرعلی نادری از۲۲بهمن
وزن دوم:
مقام اول: نیماآوش جهرمی ازثمین سنگ ثنایی
مقام دوم: امیرعلی بختیاری ازپارس
مقام سوم: طاها قربانی از نسل طالیی
مقام سوم مشترک:یاسین موسوی از پارس
وزن سوم:
مقام اول: امیر عباس طاهری از فجر
مقام دوم: آروین خسروی از زنده رود حقیقت
مقام سوم: سید علی رضا موسوی از پارس
مقام سوم مشترک:محمد صادق نادری از فجر وزن چهارم:
مقام اول: امیر رضا بازیاری از پارس
مقام دوم: حسین طاووسی از فجر
مقام سوم: سهیل نره ئی از فجر
مقام سوم مشترک:مهدی کریمیان از ۲۲ بهمن
وزن پنجم:
مقام اول:سید امیر حسین جزایری از ۲۲ بهمن
مقام دوم: امیر علی خدارحمی از ستاره شهر
مقام سوم:علیرضا جامی از انقالب
مقام سوم مشترک:امیر حسین کیانی از زنده رود حقیقت
وزن ششم:
مقام اول: ابوالفضل زین العابدینی از ثمین سنگ ثنایی
مقام دوم:رضا ثابتین از ۲۲ بهمن
مقام سوم:محمد رومی فرد از پارس
مقام سوم مشترک:امیر حسین رضایی از ثمین سنگ ثنایی
وزن هفتم:
مقام اول:محمد استکی از صالحین
مقام دوم:حسین گنجی از فجر
مقام سوم:علی رضایی از ثمین سنگ ثنایی
مقام سوم مشترک:دانیال حسینی از قدس
وزن هشتم:
مقام اول:علی زارعی شمس آبادی از میخک
مقام دوم: حسین نوری از ۲۲ بهمن
مقام سوم: سینا زارعان از معرفت
مقام سوم مشترک:مجتبی قنادی کاشانی از اساطیر وزن نهم:
مقام اول:محمد رضا شمس از پارس
مقام دوم: اشکان مری از ثمین سنگ ثنایی
مقام سوم: امیر صدرا معینی فر از کانون بسیج
وزن دهم:
مقام اول:دانیال رضایی از ثمین سنگ ثنایی
مقام دوم: امیر رضا افشاری از پارس
مقام سوم:عرشیا قرقانی از فجر
مقام سوم مشترک:اعالهوازاده جوی آبادی از نام آوران

فاطمه نجاری

Be sure to read the following:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:

Finde answers here

Hi there! Ask Us a Question We are ready to help