به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیات تکواندو استان اصفهان، هفته سوم از هشتمین دوره لیگ پومسه استان اصفهان در دو بخش آقایان و بانوان به مناسبت هفته دفاع مقدس در روز جمعه ۲۸ شهریور در خانه تکواندو برگزار شد.
نتایج کسب شده تا پایان هفته سوم به شرح ذیل است:
زیر 7 سال زرد
1: علی جمالی
7 تا 12 سال زرد
1: محمد مهدی امینی
2 :ماهان مجیدی
3 : محمد طاها حاتمی – شاهرخ پارسی
12 تا 14 سال زرد
1:فرهاد اصغری
2:سروش منصوری
18 تا 30 سال زرد
1:عرفان محمدیان
زیر 7 سال سبز
1: کیارش فرامزی
7 تا 12 سال سبز
1:امین پاک طینت
2: سید محمد صالح موسوی
3:امیر حسین طالبی نجف آبادی – امیر محمد رحیمی
12 تا 14 سال سبز
1:سینا اخلاصی
2:فواد قاسمی
3:امیر محمد محمدی نژاد – محمد صالح خیر آبادی
زیر 7 سال آبی
1:امیر مهدی جعفری
2:امیر حسین زینی
7 تا 12 سال آبی
1:متین مهوری
2:علیرضا موسویان قهفرخی
3:سجاد جعفر زاده – امیر علی هاشمی یردزی
12 تا 14 سال آبی
1:مرتضی شفیعی
2:محمد طه خدادادی
3:امیر حسین عاشوری – شایان مرادی
18 تا 30 سال آبی
1:یوسف ناصری
7 تا 12 سال قرمز
1:محمد مهدی چهارده معصومی
2:محمد مهدی یزد خواستی
3:حسین اسحاقی دورهونی – محمد صدرا محمودی
12 تا 14 سال قرمز
1:محمد مسعود چهارده معصومی
2:محمد حسین کاظمینی
3:مبین حسینی – سید یوسف حسینی
15 تا 17 سال قرمز
1:محمد سنجانی
2:نیما فتوحی بافقی
3:امیر حسین براتی – امیر محمد عمو سلطانی
18 تا 30 سال قرمز
1:رضا حاج آقایی دستگردی
زیر 12 سال مشکی
1:علیرضا شاهپوری
2:حسین رحیمی
3:امیر علی فراهانی – ابوالفضل طالبی طادی
12 تا 14 سال مشکی
1:امیررضا اسماعیل
2:علیرضا زینی
3:عادل منصوری – دانیال شهبازی
15 تا 17 سال مشکی
1:محمد مهدی حیدری
2:یاسین وکیلی
3:مسیح ایران نژاد – امیر حسین هادیان
18 تا 30 سال مشکی
1:امین مرادی
2:علی بهمنی
3:محمد امین یوسفی – ابوالفضل منعمی
30 تا 41 سال مشکی
1:بهزاد عزیز الهی
2:سید ناصر معنوی
3:سلمان قنبری – رضا هاشم پور
41 تا 50 سال مشکی
1:مظفر زمانی
2:احمد فراهانی
3:مهدی حکیمی
51 تا 60 سال مشکی
1:اسد الله مهرابی کوشکی
2:حسین ایران نژاد
برترین های این هفته از مسابقات عبارت اند از:
بازیکن فنی لیگ دسته یک: محمد سنجانی
بازیکن فنی لیگ برتر: امیر رضا اسماعیل
مربی نمونه: حسین بهشتی
داور نمونه: مهیار مودبی
جهت مشاهده جدول کامل نتایج به بخش کمیته ها سپس سازمان لیگ یا لینک زیر مراجعه نمایید.