به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیات تکواندو استان اصفهان مسابقات پومسه مجازی کمربند زرد-سبز در بخش بانوان ویژه تکواندوکاران استان برگزار شد.در این دوره از رقابتها 73 بازیکن از شهرستانهای اصفهان،نجف آباد،کاشان،آران و بیدگل،شهرضا ، شاهین شهر،فلاورجان ، درچه وبرخوارشرکت کردند.در پایان این رقابتها نتایج زیراعلام گردید:
رده کمربند زرد:
رده سنی زیر7 سال:
مقام اول:پریا جعفری ازباشگاه استاد همایی نام مربی:ناهیدعروجیان
رده سنی 7تا 9سال:
مقام اول:ملیکا براتی از باشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام دوم:تیارا بخشی پور از باشگاه تختی شاهین شهر نام مربی:شهره اسفندیاری
مقام سوم:ریحانه آقایی زاده ازباشگاه خاتم الانبیا نام مربی:اعظم خرم آبادی
رده سنی 9 تا 12 سال:
مقام اول:ستایش قائدی بارده از باشگاه کوثرولایت نام مربی:الهام اکبری
مقام دوم:مهسا صداقت نجف آبادی ازباشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام سوم:هستی رضایی از باشگاه کوثر ولایت نام مربی:الهام اکبری
مقام سوم مشترک:فاطمه ایمانیان از باشگاه خاتم الانبیا نام مربی:اعظم خرم آبادی
رده سنی 12تا 14 سال:
مقام اول:ریحانه قنبری از باشگاه پیام دینان نام مربی:الهه ابراهیمی
مقام دوم:ماندانا حیدری از باشگاه فجر شهرضا نام مربی:صدیقه رضایی
مقام سوم:الهام بهرامی قلعه سفیدی از باشگاه نشاط نام مربی:راضیه احمدی
مقام سوم مشترک:زینب علیخانی از باشگاه قائم نام مربی:ریحانه سادات کاظمی
رده سنی 15 تا 17 سال:
مقام اول:نازنین احمدی شاهدانی ازباشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام دوم:فاطمه ابراهیمی از باشگاه شهید غلامغلیان نام مربی:فاطمه فروتن
مقام سوم:مریم حق پناه از باشگاه خاتم الانبیاء نام مربی:اعظم خرم آبادی
مقام سوم مشترک:سارا سادات میردامادی از باشگاه تختی شاهین شهر نام مربی:شهره اسفندیاری
رده کمربند سبز:
رده سنی زیر 7 سال:
مقام اول:زهرا داوری دولت آبادی از باشگاه غدیر نام مربی:فرشته رحیمی
رده سنی7 تا 9سال:
مقام اول:غزل رحیمیان نجف آبادی از باشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام دوم:فاطمه صادقی از باشگاه قائم نام مربی:ریحانه سادات کاظمی
مقام سوم:النا وحیدی نسب از باشگاه قائم نام مربی:ریحانه سادات کاظمی
مقام سوم مشترک:یلدا رسولی زاده فرد از باشگاه آرمان نام مربی:صدیقه حسینی مجرد
رده سنی 9 تا 12 سال:
به دلیل استقبال شرکت کنندگان در این رده سنی طبق قرعه کشی انجام شده به دو گروه مدال اهدا می گردد:
گروه الف:
مقام اول:عسل سپهوند ازباشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان نام مربی:نرجس رضایی مفرد
مقام دوم:لنا سلحشوری از باشگاه صبا نام مربی: صفیه علیجانی
مقام سوم:زینب محمد زاده ازباشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان نام مربی:نرجس رضایی مفرد
مقام سوم مشترک:فاطمه محمدزادهازباشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان نام مربی:نرجس
رضایی مفرد
گروه ب:
مقام اول:سحرباستانی نجف آبادی از باشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام دوم:هستی محمدشاهیان از باشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام سوم:پرنیان اثنا عشری ازباشگاه منتظران نام مربی:حدیث حدادی
مقام سوم مشترک:حدیث کامکار از باشگاه صالحین نام مربی:زهره افضل
رده سنی 12 تا 14سال:
مقام اول:فاطمه حجتی نجف آبادی از باشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام دوم:نرگس امینی عاشق آبادی ازباشگاه صالحین نام مربی:زهره افضل
مقام سوم:فائزه فروغیان مرقی ازباشگاه سلامت نام مربی:صدیقه حسینی مجرد
مقام سوم مشترک:فائزه نجابتی از باشگاه سلامت نام مربی:صدیقه حسینی مجرد
رده سنی 15 تا 17 سال:
مقام اول:فاطمه ترازی از باشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان نام مربی:نرجس رضائی مفرد
مقام دوم:زهرا بیات عاشق آبادی از باشگاه صالحین نام مربی:زهره افضل
مقام سوم:گلشن پناهپوری از باشگاه فجر شهرضا نام مربی:صدیقه رضایی
مقام سوم مشترک: زهرا نفری از باشگاه خاتم الانبیا نام مربی:اعظم خرم آبادی
در پایان رقابتها خانم فهیمه سلمانی زاده به عنوان بهترین مربی و خانم اعظم خرم آبادی به عنوان بهترین سرپرست انتخاب شدند.
خانم فاطمه مهرابی دبیر بانوان کمیته داوران بخش پومسه و داورانی که قضاوت این دوره از مسابقات را برعهده داشتند خانمها:زهره افضل،ربابه خانیان،سمانه محمدی،شایسته آقابابایان و مرضیه آقادادی .