با پایان هشتمین دوره لیگ دسته یک پومسه بانوان‌ استان اصفهان تیم هیات تکواندو شهرستان نجف آباد به مقام قهرمانی رسید/تیم شهدای رهنان مقام دوم، تیم هیات تکواندو شهرستان خمینی شهر مقام سوم و تیم آکادمی صبا به مقام سوم مشترک رسیدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیات تکواندو استان اصفهان، هشتمین دوره لیگ پومسه بانوان استان اصفهان در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ به صورت حضوری آغاز گردید و با توجه به شیوع ویروس کرونا لیگ به صورت غیرحضوری در سال ۹۹ ادامه یافت و در مجموع ۱۲ هفته برگزار گردید.

تیم هیات تکواندو شهرستان نجف آباد با کسب ۵۷ امتیاز اول، تیم شهدای رهنان با ۴۰ امتیاز دوم، تیم هیات تکواندو شهرستان خمینی شهر با ۳۱ امتیاز سوم‌ و تیم آکادمی صبا با ۳۰ امتیاز سوم مشترک شد.

اسامی نفرات برتر به شرح ذیل می باشد:

کمربند زرد:

رده سنی زیر ۷ سال:

۱- غزل رحیمیان

۲-مبینا شاهپوری

۳-آیلین آل باران- سوگند حیدری

رده سنی ۷الی ۱۲ سال:

۱-آنیسا شکری

۲-یاسمن شجاعی

۳- لنا سلحشوری- پرنیان اثناعشری آزاد

رده سنی ۱۲ الی ۱۴ سال:

۱-نرگس امینی

۲-فاطمه حجتی

۳- -نرجس قدوسی-ریحانه قنبری

رده سنی ۱۵ ای ۱۷ سال:

۱-سارا حاج هاشمی

۲- زهرا حسینایی

۳-نازنین احمدی – مبینا علی عسگری

رده سنی ۱۸ ای ۳۰ سال:

۱- زهرا شجاعی

تیمی زیر ۱۴ سال زرد:

۱- شهدای رهنان

۲-هیات تکواندو شهرستان نجف آباد (الف)

۳-شهدای رهنان ب – هیات تکواندو شهرستان نجف آباد (ب)

کمربند سبز:

رده سنی زیر۷سال:

۱- دیانا صدقی

۲-مهسا امید رنانی

۳-هستی اسدی -سونیا ملکی

رده سنی ۷الی ۱۲ سال:

۱-سحر باستانی

۲-بهار صادقی

۳-مهسا عظیما- یلدا مداحی

رده سنی ۱۲ الی ۱۴ سال:

۱-فاطمه اسحاقی نوش آبادی

۲-فاطمه صفر زاده

۳-محدثه کریمی پور-فاطمه نمازی قمصری

رده سنی ۱۵ الی ۱۷ سال:

۱-زهرا ملائی

۲-زهرا مرادی

۳-نازنین سعیدی خاروانی-یگانه اشراقی

رده سنی۱۸ الی ۳۰ سال:

۱-شیدا مرادی

۲-سعیده آقا محمدی

کمربند آبی

رده سنی زیر ۷ سال:

۱-باران اسماعیلی

۲-تلما مردانی

۳-یاسمن کوهی

رده سنی ۷ الی ۱۲ سال:

۱-آیلا سلیمانی رشیدی

۲-نگین پور محمدی

۳-صبا فتاحیان کلیشادی -مهسا افشاری

رده سنی ۱۲ الی ۱۴ سال:

۱-آرمینا بابا صفری

۲-فاطمه زهرا رضایی

۳-حدیثه مرادی – حانیه زارع

رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:

۱- ندا کاظمی

۲-مائده صالحی

۳-فاطمه قوام پور -زهرا طغیان ریزی

رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:

۱-بهناز یمینی سلطان

۲-نسیبه محبی

۳ -مائده نوروزی چم کهریزی-زهره عباسی

ابداعی زیر ۱۴ سال:

۱- نگار عباسی

۲- مهسا سلمانی زاده

۳-معصومه خسروی – مهسا ملیانیان

ابداعی ۱۵ تا ۱۷ سال :

۱-یلدا ذبیحی

تیمی رده کمربند سبز و آبی

تیمی زیر ۱۴ سال:

۱-هیات تکواندو شهرستان نجف آباد (د)

۲-هیات تکواندو شهرستان نجف آباد (ب)

۳- هیات تکواندو نجف آباد (الف)-شهدای رهنان (الف)

تیمی ۱۵ تا ۱۷ سال:

۱- سپاهان طلایی

کمربند قرمز

رده سنی ۷ تا ۱۲ سال:

۱- ساغر کرمانی

۲-نجمه رستمی

۳- کوثر انزل اردستانی-ثمین بابا صفری

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:

۱-ستایش سادات طاهری باجگیرانی

۲-ستایش اسماعیلی

۳-فرنوش ناصری – گلاویژ ناصری پور

رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال :

۱-مبینا یزدانی

۲-ریحانه یسلیانی

۳-زهرا علی نقی ریزیز – درسا محمد پور

رده سنی۱۸ تا ۳۰ سال :

۱-فاطمه طغیانی

۲- زهرا جعفر زاده

۳-فاطمه باستانی- غزاله خدایی

ابداعی زیر ۱۴ سال :

۱- ستایش سادات طاهری

۲-فاطمه ال باران

۳-فرنوش ناصری -نگار امیر خانی

ابداعی۱۸ تا ۳۰ سال :

۱-فاطمه طغیانی ریزی

تیمی زیر ۱۴ سال:

۱-هیات تکواندو شهرستان خمینی شهر

۲- سپاهان طلایی (الف)

۳-شهدای رهنان -هیات تکواندو شهرستان نجف آباد

تیمی ۱۵ تا ۱۷ سال :

۱- هیات تکواندو شهرستان نجف آباد

۲-سپاهان طلایی

بهترین های این دوره از مسابقات نیز عبارتند از:

بازیکن فنی: ساغر کرمانی
مربی نمونه: فهیمه سلمانی زاده
داور نمونه: ندا مرادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *