Uncategorized, اصفهان, اصفهان, اصفهان, تکواندو, سازمان لیگ, گزارش تصویری, مسابقات, هیات شهرستان, ورزش

بانوان اصفهان روی سکوی قهرمانی کارگران کشورایستادند

استانهای اصفهان فولاد امیر کبیر کاشان(اصفهان الف)با ۵۹،سمنان با ۱۸ و گلستان با ۱۶امتیاز مقامهای اول تا سوم مسابقات تکواندو بانوان قهرمانی بانوان کارگر کشور در سال ۱۴۰۰ را کسب کردند.
روز پایانی مسابقات تکواندو بانوان قهرمانی کارگران کشور روز پنج شنبه مورخ ۳۰دی ماه با حضور ۹استان و ۱۰تیم فولاد امیر کبیر کاشان(اصفهان الف) و(اصفهان ب)،یزد،کرمان،کردستان،سمنان،خراسان رضوی،گلستان،گیلان و قزوین در سه بخش مبارزه،پومسه و تعادلی برگزار و استان اصفهان مقام قهرمانی این رقابتها را کسب کرد.
در بخش پومسه انفرادی ۱۹ ورزشکار و در بخش تیمی ۴تیم خراسان رضوی ،قزوین و تیمهای فولاد امیر کبیر (اصفهان الف) و (اصفهان ب) با یکدیگر به رقابت پرداختند
در بخش مسابقات یوپ چاگی تعادلی ۸ورزشکار از استانهای اصفهان الف و اصفهان ب ،گلستان،قزوین،کرمان ،خراسان رضوی و گیلان و در بخش مبارزه ۲۳ ورزشکار در چهار وزن المپیک با یکدیگر به رقابت پرداختند.
نتایج مسابقات
پومسه انفرادی
۲۵الی ۳۰ سال
فرناز جلی شهرضا از فولاد امیر کبیر (اصفهان الف)،نرگس عزیز اللهی فولاد امیر کبیر کاشان (اصفهان ب) و مرضیه نصیری از استان قزوین به ترتیب مقامهای اول تا سوم
۳۱الی۴۰
ندا مرادی(اصفهان الف)،فرشته مسلمی (اصفهان ب)و فاطمه حیدری (گلستان ) به ترتیب مقامهای اول تا سوم
۴۱سال به بالا
ملیحه ذوالفقاری (اصفهان الف)،مریم زراعتی(اصفهان ب)و سرکار خانم مهین فلاح(گیلان )به ترتیب مقامهای اول تا سوم
پومسه تیمی:
استانهای اصفهان (اصفهان الف )،اصفهان( اصفهان ب) و قزوین به ترتیب مقامهای اول تا سوم
کیوروگی مبارزه
فولاد امیر کبیر کاشان (اصفهان الف )با ۵۹،فولاد امیر کبیر کاشان (اصفهان ب) با ۳۳ و قزوین با ۱۰ امتیاز به ترتیب مقامهای اول تا سوم
کیوریگی وزن اول
خانمها فائزه هاشمی(گلستان)،اعظم خرم آبادی فولاد امیر کبیر کاشان (اصفهان ب) و ملیحه صابری فولاد امیر کبیر کاشان (اصفهان ب)به ترتیب مقامهای اول تا سوم
وزن دوم
نینان شاه محمدی(کردستان)،سمانه غلامی امیر کبیر کاشان(اصفهان الف)به ترتیب مقامهای اول و دوم و نرگس نصر آبادی امیر کبیر کاشان(اصفهان ب) وصبا توحیدی (گلستان) سوم مشترک
وزن سوم:
فرزانه سادات طباطبایی(سمنان)،نرگس عزیزاللهی امیر کبیر کاشان(اصفهان الف) به ترتیب مقامهای اول و دوم و تهمینه کربلایی (قزوین) وبهاره بیداریان مقام سوم مشترک
وزن چهارم:
نگین عدالت نیا (سمنان)،فریبا مولایی (امیر کبیر اصفهان الف)و زینب نوروز (امیر کبیر اصفهان ب)به ترتیب مقامهای اول تا سوم
بخش یوپ چاگی(تعادلی)
اکرم بتوئی (خراسان رضوی)،نرگس عزیزاللهی (امیر کبیر اصفهان ب)و ندا مرادی (امیر کبیر اصفهان الف) به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند
در بخش بانوان برتر:
سرکار خانمها فردوس چوبین از استان قم داور برتربخش کیوریگی و ملیحه نصیر فر از استان اصفهان داور برتررقابتها پومسه انتخاب گردیدند
سرکار خانم نینان شاه محمدی به عنوان فنی ترین ورزشکار این دوره و تیم فولاد امیر کبیر(اصفهان ب)به عنوان کاپ اخلاق دست یافت.
فني ترين بازيكن پومسه خانم ندا مرادي از تيم اصفهان الف

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.