تاریخ: می 20, 2022

ساعت: 9:06 ق.ظ

تاریخ: می 20, 2022

ساعت: 9:06 ق.ظ

تاریخ: می 20, 2022

ساعت: 9:06 ق.ظ

برترین های هفته سوم لیگ پومسه مردان استان اصفهان مشخص شد

دسته بندی :دسته بندی نشده 23 سپتامبر 2020 ممیز

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیات تکواندو استان اصفهان، هفته سوم از هشتمین دوره لیگ پومسه استان اصفهان در دو بخش آقایان و بانوان به مناسبت هفته دفاع مقدس در روز جمعه ۲۸ شهریور در خانه تکواندو برگزار شد.

نتایج کسب شده تا پایان هفته سوم به شرح ذیل است:

زیر 7 سال زرد

1: علی جمالی

7 تا 12 سال زرد

1: محمد مهدی امینی

2 :ماهان مجیدی

3 : محمد طاها حاتمی – شاهرخ پارسی

12 تا 14 سال زرد

1:فرهاد اصغری

2:سروش منصوری

18 تا 30 سال زرد

1:عرفان محمدیان

زیر 7 سال سبز

1: کیارش فرامزی

7 تا 12 سال سبز

1:امین پاک طینت

2: سید محمد صالح موسوی

3:امیر حسین طالبی نجف آبادی – امیر محمد رحیمی

12 تا 14 سال سبز

1:سینا اخلاصی

2:فواد قاسمی

3:امیر محمد محمدی نژاد – محمد صالح خیر آبادی

زیر 7 سال آبی

1:امیر مهدی جعفری

2:امیر حسین زینی

7 تا 12 سال آبی

1:متین مهوری

2:علیرضا موسویان قهفرخی

3:سجاد جعفر زاده – امیر علی هاشمی یردزی

12 تا 14 سال آبی

1:مرتضی شفیعی

2:محمد طه خدادادی

3:امیر حسین عاشوری – شایان مرادی

18 تا 30 سال آبی

1:یوسف ناصری

7 تا 12 سال قرمز

1:محمد مهدی چهارده معصومی

2:محمد مهدی یزد خواستی

3:حسین اسحاقی دورهونی – محمد صدرا محمودی

12 تا 14 سال قرمز

1:محمد مسعود چهارده معصومی

2:محمد حسین کاظمینی

3:مبین حسینی – سید یوسف حسینی

15 تا 17 سال قرمز

1:محمد سنجانی

2:نیما فتوحی بافقی

3:امیر حسین براتی – امیر محمد عمو سلطانی

18 تا 30 سال قرمز

1:رضا حاج آقایی دستگردی

زیر 12 سال مشکی

1:علیرضا شاهپوری

2:حسین رحیمی

3:امیر علی فراهانی – ابوالفضل طالبی طادی

12 تا 14 سال مشکی

1:امیررضا اسماعیل

2:علیرضا زینی

3:عادل منصوری – دانیال شهبازی

15 تا 17 سال مشکی

1:محمد مهدی حیدری

2:یاسین وکیلی

3:مسیح ایران نژاد – امیر حسین هادیان

18 تا 30 سال مشکی

1:امین مرادی

2:علی بهمنی

3:محمد امین یوسفی – ابوالفضل منعمی

30 تا 41 سال مشکی

1:بهزاد عزیز الهی

2:سید ناصر معنوی

3:سلمان قنبری – رضا هاشم پور

41 تا 50 سال مشکی

1:مظفر زمانی

2:احمد فراهانی

3:مهدی حکیمی

51 تا 60 سال مشکی

1:اسد الله مهرابی کوشکی

2:حسین ایران نژاد

برترین های این هفته از مسابقات عبارت اند از:
بازیکن فنی لیگ دسته یک: محمد سنجانی
بازیکن فنی لیگ برتر: امیر رضا اسماعیل
مربی نمونه: حسین بهشتی
داور نمونه: مهیار مودبی

جهت مشاهده جدول کامل نتایج به بخش کمیته ها سپس سازمان لیگ یا لینک زیر مراجعه نمایید.

ممیز

Be sure to read the following:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:

Finde answers here

Hi there! Ask Us a Question We are ready to help