دسته بندی نشده

رئیس هیات تکواندو استان اصفهان کسب رتبه برتر توسط اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در جشنواره شهید رجایی را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیات تکواندو استان اصفهان، جشنواره شهید رجایی روز گذشته با تجلیل از نوزده دستگاه اجرایی اصفهان و با حضور استاندار اصفهان برگزار شد. در این جشنواره که عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در ۸ گروه بررسی گردید، اداره کل ورزش و‌جوانان استان در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی رتبه برتر شاخص‌های عمومی را به خود اختصاص داد.

به همین جهت شهرام الله آبادی رئیس هیات تکواندو استان اصفهان کسب این موفقیت را طی پیامی تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر سید محمد طباطبایی

مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان اصفهان

با سلام و احترام،کسب رتبه برتر شاخص های عمومی جشنواره شهید رجایی در گروه آموزشی،پژوهشی و فرهنگی توسط اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان بسيار مسرت بخش و مايه مباهات است.

كسب اين مهم نشان ازمدیریت، پويايي، كارآمدي و تلاش های اثر بخش جنابعالی، معاونان و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان می باشد.

اينجانب اين موفقيت را به جنابعالی، معاونین محترم وتمامی کارکنان گرامی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و جامعه ورزشی استان تبريك عرض می نمایم و اميدوارم در ادامه راه با هم افزایی، هم اندیشی و برنامه ریزی های دقیق همچون گذشته در جهت انجام رسالت خطیر خود فعاليت نموده و موجب کسب موفقیت ها و افتخار آفرینی های بیشتر در پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی باشیم.

شهرام الله آبادی
رئیس هیات تکواندو استان اصفهان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.