تاریخ: می 20, 2022

ساعت: 1:43 ق.ظ

تاریخ: می 20, 2022

ساعت: 1:43 ق.ظ

تاریخ: می 20, 2022

ساعت: 1:43 ق.ظ

گزارش تکمیلی مسابقات نونهالان دختر استان جام پرچم

دسته بندی :Uncategorized, مسابقات 5 فوریه 2022 فاطمه نجاری

مسابقات نونهالان با عنوان جام پرچم یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت دهه مبارک فجر با همکاری معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی-اجتماعی-ورزشی شهرداری اصفهان و شهرداری منطقه 13 در سالن شهدای قائمیه با حضور 248 تکواندوکار برگزارگردید.

این مسابقات در 5 شیاپجانگ و در 10 وزن انجام گردید.

در پایان این رقابتها مقام آوران اوزان دهگانه به شرح ذیل معرفی شدند

وزن اول:

مقام اول:آنیتا بهداروند از زاگرس

مقام دوم:هاجر جهانگرد از سرداران شهید

مقام سوم:لنا سلحشوری از پویا

مقام سوم مشترک:فاطمه هاشمیان ازهلال احمر

وزن دوم:

مقام اول:نوشین شجاعی از پارتاک

مقام دوم:آوین رضایی از پویا

مقام سوم:زهرا محمدیان از کوثر

مقام سوم مشترک:نیوشا شاه سنایی از پویا

وزن سوم:

مقام اول:شیوا جمالی از پویا

مقام دوم:مطهره سعادت از سرداران شهید

مقام سوم:مبینا معین از شهید فیروزی زاده

مقام سوم مشترک:غزل جبارزارع از شهید قورچانی

وزن چهارم:

مقام اول:مهشید حمزه زاده از پویا

مقام دوم:محدثه رمضانی از ایران جوان

مقام سوم:زینب ابراهیمی از معلم

مقام سوم مشترک:نرگس اکبرپوراز اساطیر

وزن پنجم:

مقام اول:غزاله روزه دار از پارتاک

مقام دوم:سارا گردن صراحی از پویا

مقام سوم:نسترن زکی پور از ملت

مقام سوم مشترک:حورا ماهیان از شهید فیروزی زاده

وزن ششم:

مقام اول:ستاره مهدیان ازپارتاک

مقام دوم:پرنیا شاهمرادی از پارتاک

مقام سوم:هانیه محمدی از پویا

مقام سوم مشترک:آیدا بابایی فرد از سرداران شهید

وزن هفتم:

مقام اول:نازگل رحمتی از کمال

مقام دوم:زینب بیدرام از ملت

مقام سوم:آیلین ولی پور از شهید حججی

مقام سوم مشترک:بهار اکبری از پویا

وزن هشتم:

مقام اول:آیلا جلیلی از مهر

مقام دوم:مائده باقری از شوق پرواز

مقام سوم:آیدا جعفری از پویا

مقام سوم مشترک:فاطمه شاهی کاشی از ارمان

وزن نهم:

مقام اول:هستی خلجی از شهید قورچانی

مقام دوم:هستی علیجانی از پویا

مقام سوم:سیده حدیث نوربخش از چمران

مقام سوم مشترک:هستی سعیدی از علوی

وزن دهم:

مقام اول:عسل شفیع زاده از پویا

مقام دوم:ترانه انصاری از فجر

مقام سوم:آیلین فرهمندیان از پارس

مقام سوم مشترک:فاطمه سادات هاشمی از پویا

در پایان این مسابقات داوران نمونه خانمها ندا مرادی،فریبا مولایی وزهرا مهدور از سوی کمیته داوران معرفی شدند.

و نیز مربیان نمونه خانمها احسانه محمدی،شیلا فشارکی و مولود سرتیپی معرفی شدند و بازیکنان فنی این رقابتها خانمها شیوا جمالی،غزاله روزه دار و نازگل رحمتی معرفی شدند.

فاطمه نجاری

Be sure to read the following:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:

Finde answers here

Hi there! Ask Us a Question We are ready to help