به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیأت تکواندو استان اصفهان، مسابقات پومسه ساحلی برای اولین بار در سطح کشور و با همکاری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مجموعه باغ بانوان ناژوان در روز جمعه 4 مهر ماه با حضور 130تکواندوکار برگزار گردید.
نفرات برتر به شرح ذیل می باشد:
رده سنی زیر 9 سال:
مقام اول:کیاناز قربانی ازباشگاه علوی بهارستان نام مربی:فاطمه بختیاری
مقام دوم:نهال عزیزالهی از باشگاه شهید طهماسبی نام مربی:مرضیه خاندایی
رده سنی 9 تا 12 سال:
در این رده سنی به دلیل تعداد زیاد شرکت کنندگان به دو گروه حکم و مدال اهدا گردید.
گروه الف
مقام اول:ساغر کرمانی از باشگاه شوق پرواز نام مربی:ریحانه سادات کاظمی
مقام دوم:ریحانه حیدری ازباشگاه آرین نام مربی:آرزو بابایی
مقام سوم:ملیسا کریمی از باشگاه خورشید نام مربی:اکرم مهدی پور
مقام سوم مشترک: معصومه خسروی از باشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
گروه ب:
مقام اول:نرگس غلامی از باشگاه شهید محلاتی نام مربی:ربابه خانیان
مقام دوم:مرضیه ناوی از باشگاه شهید غازی نام مربی:ملیحه ذوالفقاری
مقام سوم:نگین پورمحمدی از باشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام سوم مشترک:مهسا افشاری از باشگاه آرین نام مربی:آرزو بابایی
رده سنی 12 تا 14 سال:
در این رده سنی به دلیل تعداد زیاد شرکت کننده به سه گروه حکم و مدال اهدا گردید.
گروه الف:
مقام اول:فاطمه سلمانی زاده ازباشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام دوم:نرگس بلغند از باشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام سوم:مبینا محمدی از باشگاه ملی پوشان نام مربی:فاطمه مهرابی
مقام سوم مشترک:پریا کاظمی نژاد از باشگاه ملت نام مربی:ندا مرادی
گروه ب:
مقام اول:زهراهادی پورازباشگاه ملت نام مربی:ندامرادی
مقام دوم:آوا تورانی ازباشگاه سپاهان نام مربی:معصومه حیدریان
مقام سوم:ریحانه ملالی از باشگاه شوق پرواز نام مربی:ریحانه سادات کاظمی
مقام سوم مشترک:حدیثه مرادی ازباشگاه خانه تکواندو فلاورجان نام مربی:کبری شفیعی
گروه ج:
مقام اول:زهرا فتحی از باشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام دوم:نسترن سادات جبلی ازباشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام سوم:ستایش سهرابی ازباشگاه شهید غازی نام مربی:ملیحه ذوالفقاری
مقام سوم مشترک:آرمینا باباصفری از باشگاه شهیدغازی نام مربی:ملیحه ذوالفقاری
رده سنی 15 تا 17 سال:
مقام اول:زهرا خانیان از باشگاه شهید محلاتی نام مربی:ربابه خانیان
مقام دوم:ملیکا بنی جمالی از باشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام سوم:حدیث نوروزی از باشگاه آترا نام مربی:ریحانه سادات هاشمی
مقام سوم مشترک:مهسا لطفی ازباشگاه قدس2 نام مربی:ریحانه سادات کاظمی
رده سنی 18 تا 30 سال:
مقام اول:مرضیه بهمنی از باشگاه تختی نام مربی:آرزو بابایی
مقام دوم:فائزه سهرابی از باشگاه شهید غازی نام مربی:ملیحه ذوالفقاری
مقام سوم:زینب آقاجانی ازباشگاه آترا نام مربی:ریحانه سادات هاشمی
مقام سوم مشترک:فاطمه سادات موسوی از باشگاه تختی نام مربی:آرزو بابایی
رده سنی 31 تا 40 سال:
مقام اول:ندا مرادی از باشگاه ملت نام مربی:ندا مرادی
مقام دوم:رضوان اصلانی از باشگاه صالحین نام مربی:زهره افضل
مقام سوم:مریم مرادی راد از باشگاه شهید غازی نام مربی:ملیحه ذوالفقاری
مقام سوم مشترک:فاطمه نصیری از باشگاه شهید غازی نام مربی:ملیحه ذوالفقاری
رده سنی 41 تا 50 سال:
مقام اول: زهره افضل از باشگاه انقلاب نام مربی:فهیمه سلمانی زاده
مقام دوم:مریم طهماسبی از باشگاه سپاهان نام مربی:معصومه حیدریان
مقام سوم:ملیحه نصیرفر از باشگاه طوس نام مربی:ملیحه نصیرفر
مقام سوم:عفت بوریایی از باشگاه شهید محلاتی نام مربی:ربابه خانیان
برترین های این دوره از رقابتها:
فنی ترین بازیکن:خانم زهرا خانیان
مربی برگزیده: خانم زهره افضل
سرپرست برگزیده:خانم آرزو بابایی
داوران برگزیده:خانمها نرگس عزیزالهی و مریم حسینی