نفرات برتر مسابقات پومسه مجازی بانوان رده کمربند آبی و قرمز مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیأت تکواندو استان اصفهان، این دوره از مسابقات از روز شنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ لغایت ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ در سامانه جامع مسابقات هیأت تکواندو استان اصفهان به نشانی WWW.ESFTKD.IR با حضور ۱۱۴ نفر شرکت کننده برگزار شد.

اسامی نفرات برتر به شرح ذیل می باشد:

رده کمربندآبی

رده سنی زیر۷سال:

مقام اول:لیلا لایقی نژاد از باشگاه خاتم الانبیا                           نام مربی:اعظم خرم آبادی

مقام دوم:هستی شفائی مقدم از باشگاه خاتم الانبیا                       نام مربی:اعظم خرم آبادی 

رده سنی ۷ تا ۹سال:

مقام اول:یلدا مداحی از باشگاه انقلاب                                  نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام دوم:مائده محمدی از باشگاه کوثرولایت                         نام مربی:الهام اکبری

مقام سوم:سارینا مرادی از باشگاه زاگرس                           نام مربی:سعیده نظری

رده سنی ۹ تا۱۲سال:

مقام اول:یاسمن شجاعی واژنانی از باشگاه شهیدغازی            نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

مقام دوم:زینب محمدزاده ازباشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان       نام مربی:نرجس رضایی مفرد

مقام سوم:محدثه ناصری  کریم وند ازباشگاه شهید غازی                          نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

مقام سوم مشترک:عسل سپهوند از باشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان      نام مربی:نرجس رضایی مفرد

رده سنی ۱۲ تا ۱۴سال:

مقام اول:مطهره سلیمانی درچه از باشگاه شهید اسکندری                 نام مربی:الهه ابراهیمی

مقام دوم:فاطمه اسحاقی نوش آبادی ازباشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان    نام مربی:نرجس رضایی مفرد

مقام سوم:نگین ربانی از باشگاه انقلاب                                نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام سوم مشترک:نازنین رحیمی رنانی ازباشگاه شهیدغازی       نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

رده سنی ۱۵ تا ۱۷سال:

مقام اول: زهرا مرادی از باشگاه کوثرولایت                     نام مربی:الهام اکبری

مقام دوم: زهرا آزادی  از باشگاه کوثرولایت                     نام مربی:الهام اکبری

مقام سوم:ستایش محمدی از باشگاه کوثرولایت                   نام مربی:الهام اکبری

مقام سوم مشترک:زهرا سلمانی از باشگاه شهید باهنر چادگان       نام مربی:مرضیه چگونیان

رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:

مقام اول:سعیده آقا محمدی رنانی از باشگاه شهید غازی                نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

مقام دوم:نسترن سمیعی از باشگاه آسا ورزش                           نام مربی: آزاده امینی

رده کمربند قرمز

رده سنی ۷ تا ۹ سال:

مقام اول:زهرا نوروزی ازباشگاه خاتم الانبیا                         نام مربی:مریم زراعتی

مقام دوم:  یسنا کامیاب از باشگاه  قزلباش                           نام مربی:نرگس عزیزالهی

مقام سوم:کیانازقربانی از باشگاه علوی بهارستان                   نام مربی:فاطمه بختیاری

مقام سوم مشترک:هستی ایزدی از تختی شاهین شهر               نام مربی:شهره اسفندیاری

رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:

به دلیل استقبال شرکت کنندگان در این رده سنی طبق قرعه کشی انجام شده به دو گروه مدال اهدا می گردد:

گروه الف:

مقام اول:مرضیه ناوی از باشگاه شهید غازی                       نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

مقام دوم:ریحانه حیدری سودرجانی از باشگاه آرین                نام مربی:آرزو بابایی

مقام سوم:مهسا سلمانی زاده از باشگاه انقلاب                      نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام سوم مشترک:زهرا ماهرانی از باشگاه منتظران             نام مربی:حدیث حدادی

گروه ب:

مقام اول:نگین پور محمدی از باشگاه انقلاب                      نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام دوم:فرنیا مصلحی از استان فارس                            نام مربی:فاطمه سلیمی

مقام سوم:فائزه شاه سنایی از باشگاه شهیدغازی                 نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

مقام سوم مشترک: مهسا افشاری از باشگاه آرین               نام مربی:آرزو بابایی

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:

به دلیل استقبال شرکت کنندگان در این رده سنی طبق قرعه کشی انجام شده به دو گروه مدال اهدا می گردد:

گروه الف:

مقام اول:کوثر میرحسینی رنانی از باشگاه شهید غازی                نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

مقام دوم:حدیثه مرادی از باشگاه خانه تکواندوفلاورجان              نام مربی:کبری شفیعی

مقام سوم:نگین دادخواه تهرانی از باشگاه انقلاب                      نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام سوم مشترک:نرگس سواری از باشگاه منتظران                 نام مربی:حدیث حدادی

گروه ب:

مقام اول:آرمینا باباصفری از باشگاه شهید غازی                    نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

مقام دوم:حانیه زارع نجف آبادی از باشگاه انقلاب                 نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام سوم:صبا بابائیان از باشگاه مقاومت تیران و کرون          نام مربی:نرگس عزیزالهی       

مقام سوم مشترک:نگارمهری امام قیسی از استان چهارمحال و بختیاری            نام مربی:زهرا میرزاخانی

رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:

مقام اول:ندا کاظمی رنانی ازباشگاه باشگاه شهید غازی                    نام مربی:ملیحه ذوالفقاری

مقام دوم:مائده صالحی از باشگاه انقلاب                                 نام مربی:فهیمه سلمانی زاده

مقام سوم:یلدا ذبیحی از باشگاه حضرت ابوالفضل                      نام مربی:معصومه حیدریان

مقام سوم مشترک:فاطمه کاویان پور از باشگاه فرهنگی ورزشی ملی پوشان     نام مربی:آسیه براتی

رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:

مقام اول:مائده نوروزی از باشگاه حضرت ابوالفضل                     نام مربی:معصومه حیدریان

مقام دوم:حدیثه نوروزی از باشگاه حضرت ابوالفضل                     نام مربی:معصومه حیدریان

در پایان رقابتها خانم ملیحه ذوالفقاری کسب ۶مدال طلا و ۳ مدال برنزبه عنوان بهترین مربی و خانم اعظم خرم آبادی به عنوان بهترین سرپرست معرفی شدند.

خانم فاطمه مهرابی دبیر بانوان کمیته داوران بخش پومسه و داورانی که قضاوت این دوره ازمسابقات را برعهده داشتند خانمها:راضیه دهقان،عزت قربانی،ملیحه ذوالفقاری،اعظم خرم آبادی و عاطفه خسروی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *