تاریخ: می 21, 2022

ساعت: 1:21 ب.ظ

تاریخ: می 21, 2022

ساعت: 1:21 ب.ظ

تاریخ: می 21, 2022

ساعت: 1:21 ب.ظ

برترین های هفته سوم لیگ پومسه بانوان استان اصفهان مشخص شد

دسته بندی :دسته بندی نشده 23 سپتامبر 2020 ممیز

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیات تکواندو استان اصفهان، هفته سوم از هشتمین دوره لیگ پومسه استان اصفهان در دو بخش آقایان و بانوان به مناسبت هفته دفاع مقدس در روز جمعه ۲۸ شهریور در خانه تکواندو برگزار شد.نتایج کسب شده تا پایان هفته سوم به شرح ذیل است:

زیر 7 سال زرد

1: سوگند حیدری

2 غزل رحیمیان

3:آیلین آل یاران – ساینا صادقی

7 تا 12 سال زرد

1: یاسمن شجاعی

2 :آنیسا شکروی

3 : لنا سلحشوری – عسل سپه وند

12 تا 14 سال زرد

1:نازنین رحیمی

2:نرگس امینی

3:فاطمه حجتی – نرجس قدوسی

15 تا 17 سال زرد

1:سارا حاج هاشمی

2:زهرا حسینایی

3:پرستو محمد زمانی – نازنین احمدی

18 تا 30 سال زرد

1:زهرا شجاعی

زیر 7 سال سبز

1: دیانا صدقی

2:مهسا امیدرنانی

3:آیلین تباشری – سونیا ملکی

7 تا 12 سال سبز

1:بهار صادقی

2: سحر باستانی

3:مهسا عظیما – مائده محمدی

12 تا 14 سال سبز

1:فاطمه اسحاقی نوش آبادی

2:محدثه کریمی پور

3:فاطمه نمازی – فاطمه صفر زاده

15 تا 17 سال سبز

1:زهرا مرادی

2:زهرا مولائی

3:منا عباس پور – یگانه اشراقی

18 تا 30 سال سبز

1:شیدا مرادی

2:سعیده آقا محمدی

زیر 7 سال آبی

1:یاسمین کوهی

2:باران اسماعیلی

3:تلما مردانی

7 تا 12 سال آبی

1:آیلا سلیمانی رشیدی

2:ریحانه حیدری سودجانی

3:صبا فتاحیان کلیشادی – مهسا افشاری

12 تا 14 سال آبی

1:فاطمه زهرا رضایی

2:حدیثه حدادی

3:حانیه زارع – کوثر میر حسینی

15 تا 17 سال آبی

1: فاطمه قوام پور

2:مائده صالحی

3:ندا کاظمی – فاطمه سلمانی نصر آبادی

18 تا 30 سال آبی

1:بهناز یمینی سلطان

2:نسیبه محبی

3:مائده نوروزی چم کهریزی – زهرا زارع

7 تا 12 سال قرمز

1:ساغر کرمانی

2:فاطمه آل یاران

3:نجمه رستمی – فاطمه احمدی شیخ شبانی

12 تا 14 سال قرمز

1:ستایش اسماعیلی

2:ستایش سادات طاهری باجگیرانی

3:فرنوش ناصری -گلاویژ ناصری پور

15 تا 17 سال قرمز

1:مبینا یزدانی

2:ریحانه یسلیانی

3:زهرا علی نقی ریزیز – درسا محمد پور

18 تا 30 سال قرمز

1:فاطمه طغیانی ریزی

2:زهرا جعفر زاده

3:فاطمه باستانی – غزاله خدایی

زیر 12 سال مشکی

1:نرگس غلامی

2:معصومه محمدی

3:نیوشا عرفانیان- مهلا نور محمدی

12 تا 14 سال مشکی

1:نرگس بلغند

2:فاطمه سلمانی زاده

3:آیناز جمشید پور- نسترن سادات جبلی

15 تا 17 سال مشکی

1:زهرا خانیان

2: فاطمه راستی

3:ملیکا بنی جمالی – مهسا رحیمی

18 تا 30 سال مشکی

1: زهرا رحیمی

2: فائزه سهرابی

3:مرضیه بهمنی – زینب آقاجانی

31 تا 41 سال مشکی

1حدیث حدادی

2:مرجان سپهر

3:رضوان اصلانی -ریحانه قندهاری

41 تا 50 سال مشکی

1:مریم طهماسبی

2:ملیحه نصیر فر

3:عفت بوریانی – ناهید نصیری

برترین های این هفته از مسابقات عبارت اند از:
بازیکن فنی لیگ دسته یک: آیلا سلیمانی
بازیکن فنی لیگ برتر: زهرا خانیان
مربی نمونه: فهیمه سلمانی زاده
داور نمونه: ندا مرادی

جهت مشاهده جدول کامل نتایج به بخش کمیته ها سپس سازمان لیگ یا لینک زیر مراجعه نمایید.

ممیز

Be sure to read the following:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:

Finde answers here

Hi there! Ask Us a Question We are ready to help