تاریخ: می 21, 2022

ساعت: 1:07 ب.ظ

تاریخ: می 21, 2022

ساعت: 1:07 ب.ظ

تاریخ: می 21, 2022

ساعت: 1:07 ب.ظ

سومین دوره المپیاد ورزشی تکواندو استعداد های برتر بانوان برگزار گردید.

دسته بندی :دسته بندی نشده 27 نوامبر 2021 منصوری

به گزارش روابط عمومی هیأت تکواندو استان اصفهان ، سومین دوره المپیاد ورزشی استعداد های برتر بانوان 4 آذر ماه توسط هیأت تکواندو استان اصفهان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد برگزار گردید.

در این رقابتها 128 تکواندو کار از 18 شهرستان شامل شهرستان های اصفهان (در دو تیم الف ، ب) ، برخوار ، نجف آباد ، خمینی شهر ، شاهین شهر ، فریدن ، سمیرم ، فریدونشهر ، اردستان ، کاشان ، آران و بیدگل ، نائین ، مبارکه ، فولادشهر ، فلاورجان ، شهرضا و تیران حضور داشتند.

در پایان این رقابتها قهرمانان هر وزن به شرح زیر مشخص گردید :

وزن اول

مقام اول : فاطمه گرجی از شهرستان اصفهان الف

مقام دوم : غزل حسینی از شاهین شهر

مقام سوم : پریسا سادات صالحی از فریدن

مقام سوم مشترک : مهتاب ابراهیمی از نجف آباد

وزن دوم

مقام اول : الناز واقفی از شهرستان اصفهان الف

مقام دوم :ثمین سلیمانی از اصفهان ب

مقام سوم : مبینا قاسمی از فلاورجان

مقام سوم مشترک : نگین کوهی از برخوار

وزن سوم

مقام اول : مبینا سلطانی از اصفهان الف

مقام دوم : مائده خلجی از اصفهان ب

مقام سوم : سونیا نبی از کاشان

مقام سوم مشترک : حدیث جمالی از شهرضا

وزن چهارم

مقام اول : نیکی یوسفی از شاهین شهر

مقام دوم : مریم نبی از برخوار

مقام سوم : یگانه عربلو از شهرضا

مقام سوم مشترک : فرزانه فاطمیه از کاشان

وزن پنجم

مقام اول : فاطمه مرادیان از اصفهان ب

مقام دوم : ماریا نصیری از اصفهان الف

مقام سوم : مهسا کیانی از فلاورجان

مقام سوم مشترک : تینا پرچمی فر از خمینی شهر

وزن ششم

مقام اول : یلدا شفیعی از اصفهان الف

مقام دوم : هاجر عسگریان از اصفهان ب

مقام سوم : پریا صفاری از برخوار

مقام سوم مشترک : پرنیا امیری از شاهین شهر

وزن هفتم

مقام اول : فاطمه سادات رضوی زاده از شهرضا

مقام دوم : فاطمه کیانی پور از برخوار

مقام سوم : مینا مومنی از نجف آباد

مقام سوم مشترک : عاطفه شیخی از فلاورجان

وزن هشتم

مقام اول : فاطمه دهقانی از شهرستان اصفهان الف

مقام دوم : غزل حیدری از خمینی شهر

مقام سوم : کیانا رضایی از اصفهان ب

مقام سوم مشترک : حنانه سرکار از آران و بیدگل

وزن نهم

مقام اول : زهرا ایوبی از اصفهان الف

مقام دوم : مبینا صالحی از نجف آباد

مقام سوم : الناز خداپرست از اصفهان ب

مقام سوم مشترک : صبا عباسی از فولادشهر

وزن دهم

مقام اول : زینب جباری از شاهین شهر

مقام دوم : فاطمه شتابی از فریدن

مقام سوم : زهرا پیمانی از خمینی شهر

مقام سوم مشترک : فاطمه صفریان از اصفهان الف

در پایان این رقابتها تیم شهرستان اصفهان الف با کسب 7 مدال طلا ، 1 نقره و 1 برنز به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم شهرستان شاهین شهر با کسب 2 مدال طلا ، 1 نقره و 1 برنز به مقام نائب قهرمانی رسید .

تیم شهرستان شهرضا با کسب 1 مدال طلا و 2 مدال برنز به مقام سوم رسید.

تیم شهرستان برخوار با کسب 2 مدال نقره و 3 برنز در جایگاه چهارم ایستاد.

کاپ اخلاق  به تیم شهرستان خمینی شهر اهدا شد.

برترین های این دوره از رقابتها :

مربی نمونه : صفیه علیجانی از شهرستان اصفهان الف

فنی ترین بازیکن : نیکی یوسفی از شهرستان شاهین شهر

سرپرست نمونه : افروز شمس از کاشان

داوران نمونه : فاطمه سالک ، ملیحه محمدی و الناز حسنی

منصوری

Be sure to read the following:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:

Finde answers here

Hi there! Ask Us a Question We are ready to help