به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیات تکواندو استان اصفهان، هفته چهارم از هشتمین دوره لیگ پومسه استان اصفهان در دو بخش آقایان و بانوان در روز جمعه ۹ آبان در خانه تکواندو برگزار شد.
نتایج کسب شده تا پایان هفته چهارم به شرح ذیل است:
نتایج کسب شده تا پایان هفته سوم به شرح ذیل است:
زیر 7 سال زرد
1: علی جمالی
7 تا 12 سال زرد
1: محمد مهدی امینی
2 :ماهان مجیدی
3 : محمد طاها حاتمی – شاهرخ پارسی
12 تا 14 سال زرد
1:سروش منصوری
2:فرهاد اصغری
18 تا 30 سال زرد
1:عرفان محمدیان
زیر 7 سال سبز
1: کیارش فرامزی
7 تا 12 سال سبز
1:امین پاک طینت
2: سید محمد صالح موسوی
3:امیر حسین طالبی نجف آبادی – امیر محمد رحیمی
12 تا 14 سال سبز
1:سینا اخلاصی
2:فواد قاسمی
3:امیر محمد محمدی نژاد – محمد صالح خیر آبادی
زیر 7 سال آبی
1:امیر حسین زینی
2:امیر مهدی جعفری
7 تا 12 سال آبی
1:متین مهوری
2:سجاد جعفر زاده
3:علیرضا موسویان قهفرخی – امیر علی هاشمی یردزی
12 تا 14 سال آبی
1:مرتضی شفیعی
2:محمد طه خدادادی
3:امیر حسین عاشوری – شایان مرادی
18 تا 30 سال آبی
1:یوسف ناصری
ابداعی 15 تا 17 سال آبی
1:محمد حیدری
ابداعی 18 تا 30 سال آبی
1:هادی طالبی
7 تا 12 سال قرمز
1:محمد مهدی چهارده معصومی
2:محمد مهدی یزد خواستی
3:حسین اسحاقی دورهونی – سید امیر حسین حسینی
12 تا 14 سال قرمز
1:محمد مسعود چهارده معصومی
2:رامین حاتمی
3: محمد حسین کاظمینی- محمد عرشیا مغیث
15 تا 17 سال قرمز
1:محمد سنجانی
2:نیما فتوحی بافقی
3:امیر حسین براتی – امیر محمد عمو سلطانی
18 تا 30 سال قرمز
1:رضا حاج آقایی دستگردی
ابداعی 15 تا 17 سال قرمز
1: یونس کاظم زاده
زیر 12 سال مشکی
1:علیرضا شاهپوری
2:حسین رحیمی
3:امیر سبحان حیدری – ابوالفضل طالبی طادی
12 تا 14 سال مشکی
1:امیررضا اسماعیل
2:علیرضا زینی
3:عادل منصوری – دانیال شهبازی
15 تا 17 سال مشکی
1:محمد مهدی حیدری
2:یاسین وکیلی
3:مسیح ایران نژاد – امیر حسین هادیان
18 تا 30 سال مشکی
1:امین مرادی
2:علی بهمنی
3:محمد امین یوسفی – ابوالفضل منعمی
30 تا 41 سال مشکی
1:بهزاد عزیز الهی
2:سید ناصر معنوی
3:سلمان قنبری – رضا هاشم پور
41 تا 50 سال مشکی
1:مظفر زمانی
2: مهدی حکیمی
3:احمد فراهانی
51 تا 60 سال مشکی
1:اسد الله مهرابی کوشکی
2:حسین ایران نژاد
ابداعی زیر 14 سال مشکی
محمد مهدی قصری
علی موذنی
ابداعی 15 تا 17 سال مشکی
1:مهدی جعفر زاده
2:علی مرادی
ابداعی بالای 18 سال
1:عرفان بهارلوئی
2:علی صفاری
تیمی زیر 14 سال سبز وآبی
1:باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان
2:باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان الف
3:باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان ب -شهید حججی
تیمی زیر 14 سال قرمز
1:باشگاه ستارگان درخشان فلاروجان
2:نصر
تیمی زیر 14 سال مشکی
1:آکادمی قهرمان پرور سلمانی و بهشتی
2:آکادمی قهرمان پرور سلمانی و بهشتی الف
3 :باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان – کوثر
تیمی زیر 15 تا 17 سال مشکی
1 :باشگاه ستارگان درخشان فلاورجان
2:آکادمی قهرمان پرور سلمانی و بهشتی
تیمی بالا 18 سال مشکی
1: سپاهان
بازیکن فنی
لیگ دسته یک آقایان: امیرحسین عاشوری
لیگ برتر آقایان: امین مرادی
جهت مشاهده جدول کامل نتایج به بخش کمیته ها سپس سازمان لیگ یا لینک زیر مراجعه نمایید.