به گزارش روابط عمومی هیأت تکواندو استان اصفهان ، سومین دوره المپیاد ورزشی استعداد های برتر بانوان 4 آذر ماه توسط هیأت تکواندو استان اصفهان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد برگزار گردید.
در این رقابتها 128 تکواندو کار از 18 شهرستان شامل شهرستان های اصفهان (در دو تیم الف ، ب) ، برخوار ، نجف آباد ، خمینی شهر ، شاهین شهر ، فریدن ، سمیرم ، فریدونشهر ، اردستان ، کاشان ، آران و بیدگل ، نائین ، مبارکه ، فولادشهر ، فلاورجان ، شهرضا و تیران حضور داشتند.
در پایان این رقابتها قهرمانان هر وزن به شرح زیر مشخص گردید :
وزن اول
مقام اول : فاطمه گرجی از شهرستان اصفهان الف
مقام دوم : غزل حسینی از شاهین شهر
مقام سوم : پریسا سادات صالحی از فریدن
مقام سوم مشترک : مهتاب ابراهیمی از نجف آباد
وزن دوم
مقام اول : الناز واقفی از شهرستان اصفهان الف
مقام دوم :ثمین سلیمانی از اصفهان ب
مقام سوم : مبینا قاسمی از فلاورجان
مقام سوم مشترک : نگین کوهی از برخوار
وزن سوم
مقام اول : مبینا سلطانی از اصفهان الف
مقام دوم : مائده خلجی از اصفهان ب
مقام سوم : سونیا نبی از کاشان
مقام سوم مشترک : حدیث جمالی از شهرضا
وزن چهارم
مقام اول : نیکی یوسفی از شاهین شهر
مقام دوم : مریم نبی از برخوار
مقام سوم : یگانه عربلو از شهرضا
مقام سوم مشترک : فرزانه فاطمیه از کاشان
وزن پنجم
مقام اول : فاطمه مرادیان از اصفهان ب
مقام دوم : ماریا نصیری از اصفهان الف
مقام سوم : مهسا کیانی از فلاورجان
مقام سوم مشترک : تینا پرچمی فر از خمینی شهر
وزن ششم
مقام اول : یلدا شفیعی از اصفهان الف
مقام دوم : هاجر عسگریان از اصفهان ب
مقام سوم : پریا صفاری از برخوار
مقام سوم مشترک : پرنیا امیری از شاهین شهر
وزن هفتم
مقام اول : فاطمه سادات رضوی زاده از شهرضا
مقام دوم : فاطمه کیانی پور از برخوار
مقام سوم : مینا مومنی از نجف آباد
مقام سوم مشترک : عاطفه شیخی از فلاورجان
وزن هشتم
مقام اول : فاطمه دهقانی از شهرستان اصفهان الف
مقام دوم : غزل حیدری از خمینی شهر
مقام سوم : کیانا رضایی از اصفهان ب
مقام سوم مشترک : حنانه سرکار از آران و بیدگل
وزن نهم
مقام اول : زهرا ایوبی از اصفهان الف
مقام دوم : مبینا صالحی از نجف آباد
مقام سوم : الناز خداپرست از اصفهان ب
مقام سوم مشترک : صبا عباسی از فولادشهر
وزن دهم
مقام اول : زینب جباری از شاهین شهر
مقام دوم : فاطمه شتابی از فریدن
مقام سوم : زهرا پیمانی از خمینی شهر
مقام سوم مشترک : فاطمه صفریان از اصفهان الف
در پایان این رقابتها تیم شهرستان اصفهان الف با کسب 7 مدال طلا ، 1 نقره و 1 برنز به مقام قهرمانی دست یافت.
تیم شهرستان شاهین شهر با کسب 2 مدال طلا ، 1 نقره و 1 برنز به مقام نائب قهرمانی رسید .
تیم شهرستان شهرضا با کسب 1 مدال طلا و 2 مدال برنز به مقام سوم رسید.
تیم شهرستان برخوار با کسب 2 مدال نقره و 3 برنز در جایگاه چهارم ایستاد.
کاپ اخلاق به تیم شهرستان خمینی شهر اهدا شد.
برترین های این دوره از رقابتها :
مربی نمونه : صفیه علیجانی از شهرستان اصفهان الف
فنی ترین بازیکن : نیکی یوسفی از شهرستان شاهین شهر
سرپرست نمونه : افروز شمس از کاشان
داوران نمونه : فاطمه سالک ، ملیحه محمدی و الناز حسنی