به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هیأت تکواندو استان اصفهان، مسابقات پومسه ساحلی برای اولین بار در سطح کشور و با همکاری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مجموعه باغ بانوان ناژوان در روز پنجشنبه ۳ مهر ماه با حضور ۸۵ تکواندوکار برگزار گردید.
نفرات برتر به شرح ذیل می باشد:
رده سنی زیر 9 سال:
مقام اول:امیرحسین حسینی از باشگاه شهید قورچانی نام مربی:حسین بهشتی
رده سنی 9 تا 12 سال:
مقام اول:حسین رحیمی از باشگاه شهید قورچانی نام مربی:حسین بهشتی
مقام دوم:امیرعلی فراهانی از باشگاه انقلاب نام مربی: سعید خانیان
مقام سوم:امیرسبحان حیدری ازباشگاه آسمان بهارستان نام مربی: بهزاد عزیزالهی
مقام سوم مشترک:محمدمهدی یزدخواستی نام مربی:حسین بهشتی
رده سنی 12 تا 14 سال:
در این رده به دلیل تعداد زیاد شرکت کنندگان به دو گروه حکم و مدال اهدا گردید.
گروه الف:
مقام اول:امیرحسین اسمعیلی از باشگاه شهید چمران نام مربی:سیروس موسوی نسب
مقام دوم علیرضا زینی از باشگاه شهید قورچانی نام مربی:حسین بهشتی
مقام سوم:امیرمحمد اسماعیلی از باشگاه انصارالمهدی نام مربی: محمدتقی حاتمی
مقام سوم مشترک:محمد حسین شفیع زاده از باشگاه خانه تکواندو فلاورجان نام مربی:محمدعلی کاظمی
گروه ب:
مقام اول:متین صالحی از باشگاه انصارالمهدی نام مربی:محمدتقی حاتمی
مقام دوم:مهدی عابدی از باشگاه انصارالمهدی نام مربی:محمدتقی حاتمی
مقام سوم:امیررضا اسماعیل از باشگاه شهید قورچانی نام مربی: حسین بهشتی
مقام سوم مشترک:امیرحسین ستوده از باشگاه شهید قورچانی نام مربی:حسین بهشتی
رده سنی 15 تا 17 سال:
مقام اول:محمدحسین زارعی از باشگاه شهید قورچانی نام مربی:حسین بهشتی
مقام دوم:محمد مهدی حیدری از باشگاه شهید قورچانی نام مربی:حسین بهشتی
مقام سوم:یاسین وکیلی از باشگاه آسمان بهارستان نام مربی:یاسین وکیلی
مقام سوم مشترک: محمدسعید پورمیری از باشگاه شهیدنصر نام مربی:حمید ریحانی
رده سنی 18 تا 30 سال:
مقام اول:امین مرادی ازباشگاه شهید قورچانی نام مربی:حسین بهشتی
مقام دوم:حسین اسحاقیان ازباشگاه شهید میکائیلیان نام مربی: محمد علی کاظمی
مقام سوم:علی وحید ازباشگاه شهید قورچانی نام مربی:حسین بهشتی
مقام سوم مشترک: ابوالفضل حاجی صادقی از باشگاه مقاومت بسیج نام مربی: محمدرضا ماندگاری
رده سنی31 تا 40 سال:
مقام اول:بهزاد عزیزالهی ازباشگاه آسمان بهارستان نام مربی:بهزاد عزیزاالهی
مقام دوم:سید عبدالله حسینی ازباشگاه شهید قورچانی نام مربی:حسین بهشتی
مقام سوم:سید ناصر معنوی از باشگاه سپاهان نام مربی:محسن شاه پیری
مقام سوم مشترک:علی رحیم پور از باشگاه علوی بهارستان نام مربی:داوود صانعی
رده سنی 41 تا 50 سال:
مقام اول:احمدرضا ربیع از باشگاه انصارالمهدی نام مربی:محمدتقی حاتمی
مقام دوم:احمدفراهانی از باشگاه انقلاب نام مربی:سعید خانیان
رده سنی بالای 50 سال:
مقام اول:اکبر مجیدی از باشگاه کارگران نام مربی:اکبر مجیدی
مقام دوم:محمد اسکندری از باشگاه شهید اسکندری نام مربی:محمد اسکندری
مقام سوم:حسین ایران نژاد از باشگاه انقلاب نام مربی:سعید خانیان
برترین های این دوره از رقابتها:
فنی ترین بازیکن: محمدحسین زارعی
سرپرست برگزیده : محمد نیک پی
مربی برگزیده : حسین بهشتی
داورنمونه : رضا سالم